reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

a jesli chodzi o pneumokoki to ta szczepionka jest dosc nowa i szczerze mówiąc jeszcze dobrze nie przebadana wiec obawiam sie jej troche. Wim ze lekarza zachecaja ale oni maja za to profity od firm farmaceutycznych.A na szczepienie idziemy jutro:-)
Przeciez nieprzebadana szczepionka nie moze byc dopuszczona do uzytku:-DTe szczepionki sa testowane kilka lat zanim trafia na rynek:tak:;-)
 
reklama
Elunia, ja już z małą wychodzę, chociaż dzisiaj śnieg u nas nawet padał, więc odpusciliśmy sobie.
Dziewczyny wiecie coś na temat zakażeń układu moczowego. Moja Helka strasznie się krzywi jak oddaje mocz, bo się że to objaw jakiejś infekcji.
 
golimku gdyby była to infekcja to najprawdopodobniej pierwsze co to mała miałaby gorączkę , po drugie strasznie by płakała przy oddawaniu moczu.Może robi jej się ciepełko i stąd skwaszona minka?;-)
 
Dziewczyny nie wiem co wy na to ale nasz pediatra kazał nam przez 3 dni mierzyć Maciusiowi temperaturę ( w pupie i odejmuje się 5 kresek) teraz jak jest zdrowy bo podobno każde dziecko może mieć inną i dobrze wiedzieć jaką ma nasze maleństwo jak jest ok żeby jak zachoruje mieć punkt odniesienia . Co Wy na to ?
 
aga - ja wyczytałam, że kolki pojawiają się o stałych porach - raz, dwa razy w tygodniu. Najczęściej w godzinach 18-20.
Moja mała ma codziennie ale w późniejszych godzinach. :( Zasypia mi dopiero koło 23.00 24.00 :baffled: a później odsypiamy do 11 rano i tracimy cenny czas zamiast korzystać ze słońca :sorry2:
 
My też wczoraj mieliśmy histeryczny napad płaczu :-( wieczorem. I nie mam pojęcia czy to te kolki są czy nie:confused:. Ja staram się kłaść koło 21 spać, potem kilka razy w nocy się budzę i od 6 nie ma spania.
 
reklama
czasami maluszki nie mogą zasnąć, kręcą się, prężą i płaczą jak w dzień było za dużo wrażeń. ostatnio byłam z małą u babci, weekend poza domem. no i mała to odchorowała :-:)-:)-:)-(.

a z kolkami czy też gazami może być różnie. przecież czasami w jelitkach jest więcej gazów, innym razem mniej, przecież nie jemy identycznie codziennie. z dziećmi butelkowymi też różnie może być. dlatego myślę, że jednego dnia może być płacz pół godziny, innego dwie godziny. u nas tak bywa. czasami wcale nie ma płaczu i dokuczających gazów, innego dnia jest źle i rano i wieczorem.
 
Do góry