reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Ardzesh, a my małą już kąpiemy przed 19, bo 19 to pora Franka kąpieli. Później nie możemy kąpać, bo łoś spać nie chce jak słyszy, że Helkę kąpiemy. Oczywiście zanim księżniczka zechce zasnąć trochę trwa, ale ok. 20 na ogół śpi, potem 1,2 pobudka na karmienie, potem o 5, a dalej to już różnie czasem pośpi nawet do 9 czasem w ogóle nie chce. Na razie nie narzekam oprócz tego, że mała godzinami chce ssać cycka, najlepiej to już pustego i nie chce smoka:wściekła/y:
A od poniedziałku jestem sama z dziećmi, mąż w końcu do pracy musi iść. Boję się okrutnie, ale co będzie...
 
reklama
my kąpiemy małą ok 19-20, Kubka też jakoś tak.

kurcze, coś mi ta mała szaleje... od 8 rano spała tylko pół godziny, reszta to jakieś płaczki, przerywane ssanie cyca. chyba ją brzuszek boli. teraz zasnęła a ja masowałam brzuszek. kupę robi co parę dni i niby ok (Kuba też tak miał), pierdzi okropnie śmierdząco i chyba będzie dzień kupowy dziś.
oj, chyba już pospała... 10 minut...
cholerka, co jest???????
tego sab simplexa będę podawała też w nocy, coś mi się tak wydaje..
 
Moj maly dzis od 6 rano nie spal. Cały czas stekal, kwekal, wiercil sie. Dopiero o 13 na spacerze zasnal i nadal spi :)

JA dzis UWAGA ide na babski wieczor. Bede spac u kolezanki, idziemy w 4 do kina na Kochaj i tancz. Cieszę się bardzo, ale z drugiej strony serce mnie boli, ze zostawiam Maksia na noc :( Sama niewiem co robic. Maz mnie wygania a ja mam wyrzuty sumienia. Zobaczymy do wieczora.
 
\Elwis-u mnie dzisiaj dokladnie tak samo.Wlasnie zasnela,10 minut temu a nie spala od rana:no:. Jeszcze dzisiaj mamy miec gosci a ja wygladam jak czarownica,mieszkanie jak po zderzeniu z kometa,obiadu brak.\Teraz sie pewnie wyspi i w nocy bedzie szalala:rofl2:
 
Hej kobitki :-D
A ja dostałam antybiotyk na zapalenie mojej piersi ... :dry:..ale cóż takie uroki ... ( z Kubą też miałam):sorry2:
Mała śpi w nocy superowo ..w dzień jest też coraz grzeczniejsza ..ogólnie nie narzekam ... ;-)
zauważyłam ,że teraz krócej ciągnie moją pierś ...max. jakieś 10min. ...jest tak od jakiś 3 dni ..a jak jest u Was? Coś sie pozmieniało?... I pewnie stąd to zapalenie ...bo nie ściąga mi do końca :dry:




Czy wy kąpiecie codziennie maluszki ?...Bo ja co dwa dni ...nie ma upałów teraz to nie widzę potrzeby codziennej kąpieli ..a jak jest u Was ?

Ardzesh ..Kajce pępek odpadł po 6 dniach ... :szok:... ale Milka miała długo :-D
A jak u Was trochę lepiej z brzuszkiem ...i jak twoja dietka ...?
Golimek ...dasz radę na pewno ...jedno wychowałaś to z drugim sobie poradzimy :-D:-D Ja mam mamę do 28 marca ..a potem tez już sama całymi dniami ... :-p
Elwis ..może po tych kropelkach ..ma takie śmierdziuszki :-D
Ewelinka ... no i tak powinno być zawsze nie??? :-D
Yawla... możesz poklepać lekko plecki lub je masowac .. a nie dupkę ;-):-D...
Body zakładasz przez głowę ..a zapinasz za zatrzaski w kroku :-)

Czemu pielu****esz na ZAŚ:confused:...
Tu w Irlandii nawet nie dają skierowania na USG ..pytaja tylko czy rodzice mieli problemy z bioderkami :tak:jesli jest wszystko oki ..to nic nie robią ....(juz się chyba przyzwyczaiłam przez 2.5 roku ...ich podejścia do leczenia):-D:-D:-D
Ulagor ...wejdź na nasza linkownię tam są ściągi... odnoścnie CO JEŚĆ ;-)
Martussa ...dzielnie sobie radzicie .... :tak::tak::tak:
 
Lajfik ja takze kapalam mala co dwa dni ale od kilku dni kapie ja codziennie bo ciemieniucha jej sie zrobiła dołaczyła do wysypki ktora miala zejsc no i do tego mala trzy dni kupy nie robiła a jak wreszcie zrobiła z wielkim trudem i bólem to był taki smierdziel ze ho ho:szok: Dzisiaj sprobujemy za rada lekarki zmienic mleko na nutramigen i mam nadzieje ze bedzie dobrze i zejdzie jej to cholerstwo wreszcie bo wyglada to okropnie

Habcia zazdroszcze balangi

Elwis moja mała tez nie chciała dzisiaj spac od rana tylko przy cycu spala a przy kazdej próbie polozenia do łóżeczka wrzask no wiec w koncu zrobiłam butelke mleka zjadła wszystko i spi od 13 :-)

Golimek na pewno dasz rade ja tez okropnie balam sie zostac sama z moja dwojka pierwsze dwa dni nie były najlepsze ale teraz jest juz spoko Dominik sie przyzwyczaił i nie jest juz zazdrosny no moze czasem troszeczke ale jest oki:-)
 
Dzis te nasz dzieciaczki chyba wszystkie takie nieznosne :D hehe moj od 4 budzil się co godzine, od 6 nie spał. Teraz pospał 2 h i powtorka z rozrywki :D
 
reklama
może coś w powietrzu jest, że te maluchy tak słabo śpią.
moja padła ok 14 i śpi, co jakiś czas mruczy, kwęka, stęka. a niania elektroniczna daje znać :-). niby nieduże mieszkanie mamy, ale do sypialni parę metrów jest. przydaje się urządzenie :-)
 
Do góry