reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy w ciąży.

U mnie zaledwie 3kg na plusie, mimo braku spadków na początku ciąży.
Widzę że niektóre z Was też niewiele przytyły (3-5kg) inne więcej (10-12) i ciekawa jestem jak nasza waga przełoży się na płeć maluszków. Słyszałam że z dziewczynką mniej się przybiera na wadze i zastanawia mnie ile w tym prawdy, bo z synkiem przytyłam 24kg, teraz chyba szykuje się córcia i nie zanosi się na więcej jak kilkanaście kilo.
 
reklama
U mnie zaledwie 3kg na plusie, mimo braku spadków na początku ciąży.
Widzę że niektóre z Was też niewiele przytyły (3-5kg) inne więcej (10-12) i ciekawa jestem jak nasza waga przełoży się na płeć maluszków. Słyszałam że z dziewczynką mniej się przybiera na wadze i zastanawia mnie ile w tym prawdy, bo z synkiem przytyłam 24kg, teraz chyba szykuje się córcia i nie zanosi się na więcej jak kilkanaście kilo.
to chyba nie ma znaczenia...ja w pierwszej ciazy przytylam w sumie 9kg i byl synek teraz na razie ok 5kg na plusie i nie wiadomo co bedzie...
 
to chyba nie ma znaczenia...ja w pierwszej ciazy przytylam w sumie 9kg i byl synek teraz na razie ok 5kg na plusie i nie wiadomo co bedzie...
Ja tak samo z synkiem 9 kg a z córcią 25 także znaczenia chyba niema.Najwiecej przywaliłam w ostatnim trymetrze ale wiekszosć to byla woda bo 20 zleciało mi w ciągu 6 tyg a reszta mój tluszczyk trzymał się przez 2 lata.
 
Z kilogramami jest rożnie. Jestem w 21 tygodniu i waga pokazuje 1 kg więcej. Nie miałam mdłości w ogóle. Nie jestem na diecie. Jem takie same ilości pokarmów jak przed ciąża. Wszystko zależy od organizmu.
 
Póki co przybrałam na razie 5 kg. Czyli w normie chyba. Choć dla mnie to i tak dużo, przed ciążą sporo ćwiczyłam na siłowni (w ciązy też ale do mniej więcej 5 m-ca) i ogólnie dbałam o sylwetkę więc ciężko mi patrzeć w lustro.

Wcześniej ktoś pisał o zaparciach. Polecam REGULAN. Forma błonnika z dodatkiem lnu, babki jajowatej oraz bakterii fermentacji mlekowej (czy coś takiego). Dodajesz do wody łyżeczkę i popijasz potem jeszcze szklanką wody, dwa razy dziennie, jest bez smaku więc nie ma po jakimś czasie odruchu wymiotnego jak miałam od samego potrzenia na suszone śliwki po kilku dniach ich zjadania :dry:
 
Ja w środę będę ważona u ginka :-) w domu nie chcę się tym stresować, tym bardziej, że na ostatniej wizycie 2 tyg temu waga pokazywała tylko 1kg na plusie...
 
reklama
Ja juz niestety 12 kilo do przodu ,napoczatku przybralam 6 kilo i tak trzymalam wage do 4 miesiaca i przez ostatnie dwa miesiace przybylo mi kolejne 6 kilo i to przez te moje podjadanie slodyczy i dlatego przezucilam sie na owoce jem sporadycznie slodycze co by nie kusic losu pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry