reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imionkowe typy

Inatalial, bardzo ładne imiona. Ale gdzie Ty się kochana ukrywasz zamiast skrobać z nami na wątku głównym?? :sorry:
 
reklama
A ja was głównie poczytuje, i dajecie tyle rad że i pisać dużo nie trzeba :)
Co do imion to dla dziewczynki jest mnóstwo pięknych, za to dla chłopca musieliśmy się nieźle napocić by wyszukać coś , naszym zdaniem ładnego :-)
 
Nam z kolei z imieniem dla chłopaca poszło łatwo. Będzie Szymon (podoba mi się też Mikołaj). Natomiast w sprawie imienia dla dziewczynki w domu trwa mały spór, ja chciałabym Aleksandrę, a mój mąż chce Kasię :baffled:
 
Nam z kolei z imieniem dla chłopaca poszło łatwo. Będzie Szymon (podoba mi się też Mikołaj). Natomiast w sprawie imienia dla dziewczynki w domu trwa mały spór, ja chciałabym Aleksandrę, a mój mąż chce Kasię :baffled:

Mikołaj ładnie, Szymon zresztą też.
Ale Kasia...:eek:
No cóz - nie lubie tak jak Ani - chyba połowa populacji to Katarzyny i Anny...
Zresztą mam bardzo kiepskie doswiadczenia z Katarzynami.
Ale to wyłacznie moje osobiste uprzedzenie ;-)
Aleksandra podoba mi się zdecydowanie bardziej :happy:
 
Mnie też, więc "pracuję" nad moim mężem i pracuję... :-D:-D:-D
Ale jak będzie Kasia, to też jakoś to przeżyję :-D
 
Jeszcze nie mamy swoich typów. Czekam na potwierdzenie dziewczynki. Mąż by pewno chciał Alicję (Ania ma tak na drugie - to był mały kompromis podczas porodu - kto rodzi, ten wybiera i wygrała moja opcja - Anna). A ja bym chciała, żeby skrótowo (pieszczotliwie) przypominało Asia, Ania (żeby się mąż nie mylił w imieniu :-D:-D:-D) a oficjalnie żeby zawierało cząstkę -anna. Ja Joanna, córa Anna. Może tak Hania? Ale cuduję.....
 
reklama
nasz niunia bedzie nosiła imie-NELA-takie zawsze mi sie podobało niezmiennie od 4 lat a na wyborem todrugie NATASZA.
co do imieni dla chłopca to Cyprian,Amadeusz i obecnie mamy
Oliwierka.:-):-):-)
 
Do góry