reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imionkowe typy

reklama
najlepiej to bym dala na imie po mni czyli Kasia ale to by było fajnie do czasu jakiejs powaznej pomylki ,choć np.u mnie w rodzinie z taty str.imona maja wszyscy prawie po rodzicach moj tata po swoim tacie jego siostra ma córke o tym samym imieniu co i ona a zas córka cioci dała jednemu synowi po tacie bo ma ich 2 ,ale pewnie dziewczynka miala by imie matki ;-)Nie wiem czy to taka moda czy tradycja ale nigdy na to uwagi nie zwracałam dopiero teraz jakoś .Śmiesznie co?A Kaśka to takie swojskie imie zreszta sama nia jestem i wszystkie które znam sa fajne,zakrecone i wogól fiśniete a takie najlepsze a nie takie nudne i powazne:angry::no:
 
KAthy - mi się podobają takie imiona co mają postać oficjalną i zdrobnieniową tj. Katarzyna i Kasia.
Ja po potwierdzeniu USG że będzie u nas dziewczynka zaczęłam się zastanawiać nad imieniem. Najpierw podobało mi się imię Gabrysia. Ale niestety w rodzinie męża jest już dziewczynka o tym imieniu i nie chcieliśmy go powtzarzać. Później pojawił się pomysł na Zuzię. Męzusiowi od razu się spodobało. Ja troszkę jeszcze poszperałam w kalendarzu ale nic co by mi bardziej odpowiadało nie znalazłam, więc zostanie Zuzia:) No chyba że tej Zuzi urośnie marchewka :)
 
U mnie będzie Jola (po mojej nieżyjącej Mamie) lub Mikołaj (Mikołaj się nie podoba mojemu mężowi ani pasierbowi, ale mąż wybierał imię dla Maksia to teraz moja kolej).
 
to właśnie tak, jak się stało u nas :-D:-D:-D na razie więc mówimy do maluszka Zuzik:-) ale chyba ostatecznie będzie Mateusz

KAthy - mi się podobają takie imiona co mają postać oficjalną i zdrobnieniową tj. Katarzyna i Kasia.
Ja po potwierdzeniu USG że będzie u nas dziewczynka zaczęłam się zastanawiać nad imieniem. Najpierw podobało mi się imię Gabrysia. Ale niestety w rodzinie męża jest już dziewczynka o tym imieniu i nie chcieliśmy go powtzarzać. Później pojawił się pomysł na Zuzię. Męzusiowi od razu się spodobało. Ja troszkę jeszcze poszperałam w kalendarzu ale nic co by mi bardziej odpowiadało nie znalazłam, więc zostanie Zuzia:) No chyba że tej Zuzi urośnie marchewka :)
 
Niestety jeszcze nie wiemy, czy będzie córcia czy synek. Jesli jest coś takiegop jak kobieca intuicja to bedzie synek :-) i wtedy na imie bedzie miał Szymon (podoba mi się też Mikołaj).
Jesli bedzie dziewczynka to na pewno będzie Aleksandra


Znalazłam dzisiaj tego posta z pocżatku roku :-).
Teraz już na 100% mogę powiedzieć, że będzie Szymon, tak jak od samego początku ciąży podpowiadało mi serce.
 
N o a u mnie kwestia imienia nadal nie jest do konca rozstrzygnieta......
Ja bym chciala Nikolke,reszta Sandre ale chyba bedzie Olivia
 
U nas też sprawa nie roztrzygnięta, moj M chce Nastazje. Mi się podoba ale zastanawiam się jeszcze nad Zuzią i Mają... I sama nie wiem:zawstydzona/y:
 
reklama
Jest Anastazja i Nastazja, mój M chce Nastazja. A mi coraz bardziej chodzi po głowie Maja :) Ale moj M mówi że jak chodził do przedszkola to jego ulubioną rymowanką była,, Majka Dupodajka" oczywiście bez urazy dziewczynki;-)
 
Do góry