reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imionkowe typy

Czuję się lepiej że nie tylko ja nie mam wybranego imienia, zaczęłam już popadać w przygnębienie. Tyleże u nas ciężko nawet z propozycjami :zawstydzona/y:.
Mój P myśli o Maksymilian (mamy takiego pieska ale nie przeszkadza nam to, tylko jak zawołamy Maksiu to przybiegnie synek i piesek),
Cyprian (ale boję się że będą wołać Cypek a to już nie takie fajne),
Milan (ale wydaje mi sie nieco dziwne)
może Samuel.
A ja już przestałam o tym mysleć czekam aż coś samo mi wpadnie w ucho.
 
reklama
Zwolinka ale sie usmialam z tej rymowanki:-D:-D,ale szczerze powiem ze nie slyszalam jej nigdy i to chyba dobrze;-):tak:.Nastka fajnie brzmi.:tak::-)
Ming Emilia i Maksymilan pasuje,tez sie usmialam z twojego posta.:-)

No a myslalam ze tylko ja sama bez imienia dla dziecka:sorry2:
 
;-)
Czuję się lepiej że nie tylko ja nie mam wybranego imienia, zaczęłam już popadać w przygnębienie. Tyleże u nas ciężko nawet z propozycjami :zawstydzona/y:.
Mój P myśli o Maksymilian (mamy takiego pieska ale nie przeszkadza nam to, tylko jak zawołamy Maksiu to przybiegnie synek i piesek),
Cyprian (ale boję się że będą wołać Cypek a to już nie takie fajne),
Milan (ale wydaje mi sie nieco dziwne)
może Samuel.
A ja już przestałam o tym mysleć czekam aż coś samo mi wpadnie w ucho.


U mnie jak by był chłopiec miał mieć na imie albo własnie Cyprian albo Samuel(mam kolege o tym imieniu i wogóle ,żadko spotykane imie) Nie martw sie jakimis tam przezwiskami bo i jak bedz.na to patrzec to w sumie do każdego da się jakąś metkę przyczepić .Mnie to denerwuje jak ktoś mi tak mówi albo myśli ,że mi dziecko odrazu beda przezywać -a szcetrze mam to w duuupie!!!Moja bedzie miała na imie jak mi się podoba a nie komuś .
Twoje typy są naprawde piękne i oryginalne także się nie zastanawiaj i nie patrz na to co ktoś powie ,bo nigdy w taki sposób nic nie wybierzesz!!!Ojej ile ja się na swoje nasłuchałm a tera zkażdy tak na imie daje swemu synkowi i Nela też się czesto słyszy(wystarczy spojrzeć w galerię BB:tak:)
 
A u nas ma być Amelka, od zawsze...od momentu, gdy zaczęliśmy planować dziecko to już mieliśmy imię dla dziewczynki, z imieniem dla chłopca mielibyśmy większy problem, bo żadnych typów nie mamy, dlatego się śmiejemy, że przed ciążą znaliśmy imię dla córeczki i córeczkę sobie zmajstrowaliśmy :-D...a Amelka dlatego, że uwielbiamy film "Amelia"- bohaterka jest nieźle zakręcona, ale całe szczęście pozytywnie, podobnie jak my, więc...cóż innego, tylko Amelia i KONIEC...

A dla drugiej córci, o ile takowa będzie do Matylda, też z filmu; "Leon zawodowiec" (kurcze maniacy filmowi z nas :baffled:)
 
Moja Mama nadała mi imię wzorując się na jednaj z jej ulubionych książek: "Dorotka i jej przyjaciele", więc to rodzinne u nas, nadajemy imiona, bo dobrze nam się kojarzą z czymś z przeszłości :-D
 
A my od początku mieliśmy przeczucie, że będzie chłopiec więc szukaliśmy tylko imion dla synka:tak:. Nie padła ani jedna propozycja, na wypadek gdyby okazało się że to będzie dziewczynka :-D. I póki co to mąż wymyślił, że to będzie Michałek. Ja do końca nie jestem przekonana...chyba, ale już R wszystkim obwieszcza, że będzie Michał to chyba tak zostanie. Zwłaszcza, że imię dla córci wybierałam ja, tak więc teraz jego kolej ;-).
 
A u nas z imieniem to bardzo podobalo nam sie Juli ale ja mam przykre wspomnienia, wiec jak bedzie corcia Bedzie Amelia napewno. Dla synka mielismy Igor i odkad zaczelismy powaznie zaczelismy o sobie myslec tak bylo postanowione, i wszyscy o tym wiedzieli ale jak moja szwagierka zaszla w ciaze i piszac smsa ze urodzila to ja a jak daliscie na imie a ona ze Igor wiecie ze ja plakalam tak ze szok a nie bylam w ciazy ona wiedziala ze tak chcemy przez cala ciaze slowem nie wspomniala o tym imieniu no ale... taka jest :wściekła/y:Puzniej moj maz chodzil i chodzi i do tej pory mowi darus do brzusia choc bardziej mi by sie podobalo tak jak Iwonka proponowala Dawid ale chyba zostaniemy przy Dariuszu

A i przez jakis czas na 100% mial byc Alan ale jakos nam przeszlo :sorry2:

Maksymilian bardzo ladne ale troszke za dlugie do naszego nazwiska i... moja kolezanka miala pudla maksa i znajac wrednych ludzi beda mi tak gadac o tym pudlu :wściekła/y:gdybysmy wybrali to imie, bo jest naprawde bardzo ladne
 
reklama
Do góry