reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imionkowe typy

reklama
co do imiona to Antoni ladnie Antos, a Anatoli tak bardziej nie typowo a ja i tak bede mogla mowic Antos,jak bede chciala mozna mowic Anatol Tolo, co do tola to ktoras pisala ze sie nie podoba moj maz ma na imie Oleg i mowie czasami na niego Olo i nie jest tak zle.
 
Jeremiasz mi sie na poczatku tez podobało i nawet o tym pisalam ale raczej my tak nie damy W ogóle to takie inne nie znoszone imoinka Lena tez mi sie podoba...Ale u nas jak dziewczynka to Zuzia bedzie tak maz sie uparł wiem ze teraz popularne ale mi tez sie podoba a dla chlopca to wpadlismy dzis na Nikodema ale to tylko na razie pomysl zobaczymy :happy:
 
No a dzis na spotkanku rodzinnym wszyscy mnie przeglosowali i nie chca slyszec o innym imieniu niz Sandra....Moj R to juz wogole do brzucha gada tak.I co ja mam poczac.....nigdy sie nikomu nie dogodzi.....choc mnie tez pasuje ale moj tata znow nie chce zebym tak nazwala dziecko.Niby to nasza s[prawa.Oni mieli szanse swoja nas jako swoje dzieci nazwac jak nazwali a teraz my decydujemy a nie oni ale jednak taka presja jest ....Padlo jeszcze dzis imie po polsku pisane Szarlota...jak moja znajoma ma.Jedna w Warszawie dziewczynka tez ma tak na imie.Dla jednych kojarzy sie z ciasteczkiem i jest tez okresleniem kwiatu.No ale ja nie biore tego pod uwage
 
reklama
Do góry