reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imionkowe typy

U nas ma być dziewunia - od początku chcieliśmy córcię i ma być córcia :-)
Na usg wyszło... widziałam, wiec liczę ze niespodzianek nie będzie :nerd:
Oczywiście jak sie tylko dowiedziałam - wykupiłam w sklepie sukienki dla niemowlaczka :zawstydzona/y:

Miała być Wiktoria.. Potem Oliwia, a teraz stanęło na... Mai.
Rodzince sie bardzo podoba (najbardziej z tych wszystkich), a ja po prostu testuję... I pewnie będzie MAJA :tak:, o ile nie wymyślę czegoś znowu :baffled:

Z tych które podajecie - Vanesa ładne, Nikola śliczne...

Gdy jeszcze nie znałam płci - dla chłopca miało być Gabriel :cool2:
 
reklama
Kangurka Vanesska to moja pierwsza a Nikolke chcialabym druga ale mam spor ze swoim bo on chce Sandre ktora tez mi sie podoba ...mam dylemat.:)

A Vanesska miala byc Oliwia,Wiktoria,Julia ale gdzie nie spojrze to te imiona nadawane sa na1 miejscu wiec zrezygnowalismy,
 
Kangurka mi też bardzo podoba się Gabriel, ale mój mąż jakoś nie jest przekonany. A z kolei imiona, które ja z niego wymuszam mi nie odpowiadają. Przy Julku bardzo szybko doszliśmy do porozumienia, a teraz widzę, że będzie ciężko :-(
 
Iwonko - u Nas miała być Nikolka jakby była córeczka :-) a okazało się że będzie chłopczyk i na początku mieł być Oliwier ale po przemyśleniu stwierdziliśmy że jdnak będzie Patryczek ;-):tak: oby wdum Nam się to imię podoba więc przy tym zostajemy :-) a Sandra też pięknie :-D
 
Iwonka Sandra mi sie zle kojarzy bo znam jedna ale naprawde Vanesska bardzo ladne imie i ladna dziewczynka i Nicola bardzo by pasowalo


tola mi sie Oliwier podoba ale sasiadka tesciow ma synka dwu letniego Oliwierka

a mi ciagle ten Anatoli siedzi w glowie ech niewiem ... co o tym myslicie ??
 
wiktoria, mi anatoli się podoba ale ja się jednak boje takich imion bo dzieciaki potrafią byc okrutne, a poza tym tolek mi się już nie podoba wcale. ja bym wybrała Antoni, antoś jest super! no ale to moje zdanie
 
A mnie Antoni się podoba :tak:
Zreszta teraz dzieci maja tak dziwaczne imiona, że moim skromnym zdaniem fajnie jest powracać do takich naszych rodzimych imion.
A dzeici moga dokuczać z każdego powodu, dla mnie to nie jest argument przy wyborze imienia.
 
reklama
Iwonka ja bym wybrała Sandre bo jakos mniej slysze o tym imieniu, a w przedszkolu to w kazdej grupie jest kilka Nikoli no ale co wybierzecie tak bedzie:-)
My juz z męzem wybralismy imie dla naszej Niuniusi, bedzie Martynka:-)
Wiec iwonko mozesz dopisac do listy majóweczek własnie te imie:-) Dziekuje:-)
 
Do góry