reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

reklama
20090826003.jpg


ja mam m.in. taką, zdjęcie marne, koszulka może nie jakaś wypaśna, ale materiał fajny no i nie szkoda tych 10 zł na rozciągnięcia jej brzuszkiem :-D a jest dośc elastyczna, więc wydaje mi się, że po ciąży też będzie ok.
 
No kobietki fajne zakupy zrobiłyście :-)

ja planuje zakupić takie rzeczy, ale to jeszcze troszkę, na razie jeszcze chodzę w normalnych ciuchach:
>LOLA<MAMA LICIOUS GRO 28 NEW! GRATIS! (713002806) - Aukcje internetowe Allegro

>LOLA<MAMA LICIOUS YAMILLA M NEW! GRATIS! (714611908) - Aukcje internetowe Allegro
>LOLA<MAMA LICIOUS ELINE M NEW! GRATIS! (709790329) - Aukcje internetowe Allegro

W ogóle podobają mi się ubrania tej kobietki, dużo ich ma...wszystkie ciążowe.
Super ciuszki. Ale jak dopasować spodnie nie przymierzając ich. Z normalnymi miałam problem a co dopiero z ciążowymi :confused:
 
Ostatnio zobaczylam super dżinsy dla kobiet w ciazy w Galerii Mokotow (Wawka), chcialam przymierzyc, ale na szczescie zerknelam na cene: 300-450 zl :szok: A mi beda potrzebne na ostatnie 3 miesiace raptem gdzies, bo na razie mieszcze sie w swoje wczesniej lekko przy duze spodnie. Bez sensu taki wydatek na chwile. Chyba poprosze ciocie krawcową, zeby mi wszyla taką gumke do starych dżinsow, bedzie najprosciej :)
 
a ja sobie przed chwilą kupiłam sztruksy ciążowe za 80,00 i właśnie je podwijam, o są oczywiście za długie

Jeżeli chodzi o spodnie ciążowe to u nas w mieście albo jest beznadziejny wybór, albo ja jestem już taka wybredna. Praktycznie mało co mi się nie podobało. A w galeriach to całkiem zapomnieli chyba o kolekcjach dla ciężarówek, bo ani C & A, ani HM, ani Tako nic nie mieli ze spodni.
 
a ja sobie przed chwilą kupiłam sztruksy ciążowe za 80,00 i właśnie je podwijam, o są oczywiście za długie

Jeżeli chodzi o spodnie ciążowe to u nas w mieście albo jest beznadziejny wybór, albo ja jestem już taka wybredna. Praktycznie mało co mi się nie podobało. A w galeriach to całkiem zapomnieli chyba o kolekcjach dla ciężarówek, bo ani C & A, ani HM, ani Tako nic nie mieli ze spodni.

andzia76, ja właśnie kupiłam jeansy w C&A. Mieli super wybór i na dodatek kilka modeli przecenionych ze 140-160 zł na 55 :-) Poszukaj dobrze ... ja te przecenione znalazłam na wieszakach między zwykłymi jeansami a nie na stoisku ciążowym.
 
reklama
andzia76, ja właśnie kupiłam jeansy w C&A. Mieli super wybór i na dodatek kilka modeli przecenionych ze 140-160 zł na 55 :-) Poszukaj dobrze ... ja te przecenione znalazłam na wieszakach między zwykłymi jeansami a nie na stoisku ciążowym.
OO, to jutro poszukam, bo do C&A się wybieram zobaczyć zimową kolekcję dla dzieciaczków.
 
Do góry