reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

dziewczyny gdzie można kupić fajne tuniki - niekoniecznie ciążowe, byle elastyczne/rozciągliwe/luźne - i niekoniecznie kosztujące 50zł/sztukę ???:-:)-( nigdzie nic nie mogę znaleźć a nie stać mnie na to aby kupić jedną bluzkę za 60zł... :-:)-(
 
reklama
dziewczyny gdzie można kupić fajne tuniki - niekoniecznie ciążowe, byle elastyczne/rozciągliwe/luźne - i niekoniecznie kosztujące 50zł/sztukę ???:-:)-( nigdzie nic nie mogę znaleźć a nie stać mnie na to aby kupić jedną bluzkę za 60zł... :-:)-(


na allegro na pewno jakieś znajdziesz tuniczki bluzki:tak:
 
dziewczyny gdzie można kupić fajne tuniki - niekoniecznie ciążowe, byle elastyczne/rozciągliwe/luźne - i niekoniecznie kosztujące 50zł/sztukę ???:-:)-( nigdzie nic nie mogę znaleźć a nie stać mnie na to aby kupić jedną bluzkę za 60zł... :-:)-(
jak masz blisko do tesco to zajrzyj tam często sa jakieś tuniczki przecenione:tak: z tej firmy można kupić ciuszki http://www.odziezwtesco.pl/fandf/womens/product/281 no albo na allegro można coś dostać :tak:

ja ostatnio spodnie dresowe w tesco z serii f&f z 60zł przecenione na 25zł :tak:

podobne do tych i kupiłam sobie czarne i szare:tak: SPODNIE DRESOWE DAMSKIE ROZM M DRES FITNESS DRESY (722569861) - Aukcje internetowe Allegro
 
dziewczyny gdzie można kupić fajne tuniki - niekoniecznie ciążowe, byle elastyczne/rozciągliwe/luźne - i niekoniecznie kosztujące 50zł/sztukę ???:-:)-( nigdzie nic nie mogę znaleźć a nie stać mnie na to aby kupić jedną bluzkę za 60zł... :-:)-(

patrzyłaś może na allegro? Mozesz, poszukać sprzedającego który działa w twoim rejonie. W ten sposób możesz zaoszczędzić na przesyłce. Bluzki - Aukcje internetowe Allegro

Nie wiem z jakiego miasta pochodzisz, ale:

Sama znam w moim mieście kilka fajnych "hurtowni" gdzie jest niedroga odzież. Ostatnio widziałam tam bluzki po 20 zł które nadawały by się z pewnością na całą ciąże. Bo zwykle tam mają tzw "bezrozmiarówki". Często kupuje tam rajstopy bo mają po 3 zł z lykrą... A nie jak wszędzie u nas min. 6 zł. A umnie to rajstopy wszystkie szybko idą :zawstydzona/y:

U nas ostatnio też lawinowo powstają sklepy z "chińską" odzieżą... Nazywane są zwykle chine sklep. Co prawda ciuchy tam nie są powalającej jakości ale są generalnie ładne i wiele rozciągliwych. Bardzo niedrogo.

Albo ostatnio widzę coraz modniejsze są sklepy z odzieżą zagraniczną, gdzie mają końcówki różnych kolekcji, też można coś niedrogo trafić na czasie.

Już nie mówię o lumpkach :-D Sama tam zaglądam z mężem często :-p.

Takich sklepów w każdym mieście jest pełno i tym większym i tym mniejszym. Trzeba się tylko rozejrzeć wokoło. Bo może się okazać, że pod blokiem masz taki sklep ;-)
 
Ostatnia edycja:
allegro przeglądam, ale za bardzo tunik dla siebie tam nie widziałam ... ale monituję cały czas
lumpki przeglądam regularnie, ale znów - z tunikami jest większy problem niż ze spódnicami;-)
poszukam przez weekend jeszcze jakiś tanich sklepów.. może na coś trafię ciekawego. I dzięki za namiar na tesco, o tym nie pomyślałam wcześniej :tak:
 
poszukam przez weekend jeszcze jakiś tanich sklepów.. może na coś trafię ciekawego. I dzięki za namiar na tesco, o tym nie pomyślałam wcześniej :tak:

Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie w mieście w galerii jest sklep "Szachownica" i czasem można tam kupić fajne bluzeczki na przecenie między 15 a 30 PLN.
 
Wczoraj dostałam spodnie kupione na allegro SPODNIE CIĄŻOWE JEANS XL *wysyłka gratis* (717737164) - Aukcje internetowe Allegro i jestem na prawde zadowolona, w sklepie zaplacilabym duzo wiecej:tak:


widze że te spodnie bądz spódniczki z tego materiału tu się kobitkom podoba i jedną jestem ja z nich i takze je chwale :tak::-)sa bardzo wygodne chodze a nie czuje zebym miała je ubrane taki fajny jeans :-)skróciłam sobie je(jak pisałam były mi za długie)no i idealnie leżą no i M mówi(a często coś mu się nie widzi)że super w nich wygladam :tak:tak więc naprawde i ja polecam:tak:

IVI a i jeszcze mi się przypomniało takze że u mnie znajdzie się sklep gdzie takie tuniczki bluzki sa i tez na giełdzie czy rynku(targu) także coś się znajdzie:tak:na pewno cos uda ci się znależć:tak:
 
A ja dziewczyny zgłupiałam z rozmiarówką....
bo jak wymierzyłam spodnie, które są na mnie idealne, to wychodzi rozmiar L, a jak mierze siebie centymetrem to wychodszi XL:crazy: wszystko mierzona w najgrubszym miejscu:sorry:.bo ja chyba też się skusze na te spodnie... tylko jaki rozmiar...bo nie chciałabym odsyłać.... widziałam w sklepie podobne i kosztowały 119,00
 
reklama
Ja sobie pięć razy zamawiałam na Allegro spodnie według wymiarów i cztery pary odsprzedałam dalej. Tylko jedne w miarę, reszta albo za krótka albo za wielka. Dlatego byłam zmuszona kupić w H&M drożej, ale mam trzy pary i nie zamierzam więcej kupować, a co do bluzek i tunik to ja zawsze nosilam takie co brzuszka nie opinają i teraz wszystkie idealne na ciążę. Także przynajmniej ciuszki dla siebie mam z głowy. Za wyjątkiem kurtki lub płaszcza na brzuchol.
 
Do góry