reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

Nikki, błyszczyki już dawno pokochałam. Teraz na pomadkę się natknęłam i jest świetna. Tak pięknie nawilża usta, że coś wspaniałego i długo się trzyma, a efekt jak błyszczyk.
 
reklama
Macy gzie taki kupiłaś??????????????????? może u nas też taki jest
trafiłaś w mój gust po prostu rewelka zakochałam się w tym bezrękawniku
 
Ten bezrękawnik jest śliczny:-)tylko kolorek mógłby byc inny;-)

A co do kosmetyków oj wiecie co ja ostatnio wogóle nieużywam błyszczyków zaczeły mi przeszkadzać:szok::-Da przed ciążą non stop smarowałam sie nimi:confused:
A co do pudrów i podkładów oj to ja wogóle nieużywam moim zdaniem psują cere i tyle na ten temat:sorry2:ale za to używam mus z Lirene bardzo wpadł mi do gustu:tak:lekko opala i bynajmiej moja cera nie jest zawalona niepotrzebnymi kosmetykami:sorry2:tylko wystarczy go wycisnąć(jak pianka:-D)rozsmarujesz i super gicior niedość że cera jest ładniejsza to do tego opala na ładny kolorek:tak:polecam;-)
 
reklama
Macy śliczny bezrękawnik:tak:
Ja muszę się rozglądnąć za jakaś kurteczką, myslałam o takiej krótkiej w literę A, na brzuszek będzie fajna a po ciąży można z paskiem chodzić.
Co do kosmetyków to obecnie za duzo nie używam, jedynie korektor w płynie i puder rozświetlający.
Na lotnisku kupiłam sobie fajny olejek do ciała "clarins", przeciw rozstępom:tak:
Ja mam duzo ubrań z tej firmy mama licious, są bfajne, dobre gatunkowo
 
Ostatnia edycja:
Do góry