reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
Wszystkiego dobrego dla wszystkich maluszków i ich mam!
Zdrowych szczęśliwych, radosnych, rodzinnych i pełnych prezentów świat dla Was i waszych rodzin.

i tak troszkę humorystycznie...
Be-Naughty-Save-Santa-The-Trip.jpg

i pamiętajcie żeby się nie przejadać:-D
Houston-We-Have-A-Problem.jpg
 
Ostatnia edycja:
Yen ja wlasnie patrzylam na te quady :-) Nie na teraz ale myslalam o urodzinkach 2:-) nie wiem.
Noo ale fajne dziadki:-) Tez bym tak chciala :-(

Nooo to ja wam juz pozycze Wesolych Swiat.Bez zdjec ( szefc bez butow chodzi oczywiscie:-D)

Świąt wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia.
 
A co tu taka cisza po swietach?:) ja dzisiaj sobie wolne zrobilam, siedze i nic nie robie:) narazie cisza bo dziewczyny spia. Dzisiaj M ma urodziny i wieczorem idziemy do kina, na kolacje we dwoje:)
 
reklama
anulka, no ja niestety Sylwestra na pidzama party;) Musiałabym znaleźć kogoś do dzieci na tę noc i następny dzień;) poczekamy az urosną trochę;)
Pustki tu faktycznie. U mnie jest mama przywieziona po świętach więc probuję załatwić różne sprawy korzystajac z jej obecności ( icieszenia się dziećmi ;)) właśnie maluchy obudzili i idę dać im jeśc... buziaki dla wszystkich mam, spróbuję się wieczorem odezwać:)
 
Do góry