reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Dziewczyny ja tylko melduje ze jestesmy w trakcie przeprowadzki, w srode juz na stale ale jakis czas nie bedziemy miec internetu wiec odezwe sie jak zainstalujemy.
 
reklama
cailina super wieści!

Korzystając z okazji, że moje dzieci juz ponad miesiąc są w domu i nie choruja zaszczepilismy sie dziś na MMR.....
Oczywiście mam stracha i nadzieję, e nic sie nie wydarzy, teraz śpią, nie maja gorączki.
Dziewczyny po jakim czasie może wychodzić ta wysypka poszczepienna? czy ona powinna wyjść czy nie? Bo takie było zamieszanie w gabinecie, że w końcu nie dopytałam:baffled: Jakie inne zachowania, rzeczy powinny zwrócic moja uwagę?
 
Niuleczka zazwyczaj jakaś wysypka lub goraczka to po kilkunastu godzinach, dobrze ze chlopaki zdrowe, a ja wlasnie wrocilam od lekarza milosz na antybiotyku zakażenie gornych drog oddechowych, gardlo az bordowe
 
Niuleczka my też wczoraj szczepilismy na mmr ale mówili nam tylko o ewentualnyej gorączce. U mnie mało czasu na wszystko... Ale za godzinkę też wybywam na spacer.... Maluchy coraz bardziej absorbujace mimo ze jeszcze nie chodzą. A i tak wszędzie ich pełno :)
 
No u nas przez tydzieńod szcepienia wsystko ok, a od wczoraj obaj mi gorączkują bez żadnych innych objawow i zastanawiam się czy ma to związek ze szczepieniem czy cos innego nam sie przyplatało:confused:
Nerwa mam bo w sobote mamy jechac do Wawy żeby chlopaki zobaczyli wreszcie swojego ciotecznego brata, bo wcześniej w kółko chorzy byli:baffled: Mam nadzieję, że ta gorączka minie i pojedziemy.,
Macie jakies propozycje co to moze być bo trzydniówke juz jeden mial, gorączkują tak około 38, w nocy 39 bona zęby to chyba trochę za wysoko, fakt idą nam teraz zebole ale czy to to? głupia jestem już bo kataru zero i kaszlu brak:confused:
 
Niuleczka- możliwe, aczkowliek 3-dniówka zazwyczaj sięga 40st i ciężko szczególnie pierwszego dnia ją zbić, potem lepiej. Zdrowiejcie i odwiedzajcie, bo podoga super jest :-D,

Ja się cieszę, bo przedwczoraj wystawiłam wózek i dzisiaj sprzedałam :-D razem z fotelikami i bujaczkami :-D będzie na domowe atelier i na konto dzieciakom :-) bo na razie potrzeb nie mają...
 
reklama
Do góry