reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Kasia ZAZDRPSZCZE Gratulacje
U nas nie ma śladu po wcześniejszym chłopaku bez pieluchy.
Teraz wola tylko jak już zrobi kupę albo jak zasika spodnie- porażka. wtedy oczywiście się rozbiera:sorry:
 
reklama
OLGA BRAWO!!!!!
Haszi dobre i wolanie kupy:tak:
U nas Misia chodzi bez pieluchy ale sama nie wola dopiero jak sie sika, a jak sika wola "ej, ej":-D Za to bardzo ladnie je sama drugie danie zupka jeszcze sie jej rozlew ale nie jest zle:tak:
 
No i wszystko jasne - zapalenie jamy ustnej :-/
Biedna Olga! To podobno mocno boli:-( A co dostała na to?

Ja zdecydowałam po rozmowie z logopedą, żeby Flo puścić na te zajęcia dodatkowe, bo pani twierdzi, że nie chodzi o patologię tylko ćwiczenia buzi i języka w celu 'zmuszenia' dziecka do używania mowy, a że Flo coraz ładniej się rozgaduje, to może taka stymulacja przekona ją w końcu do przejścia ze suahili na język bardziej zrozumialy dla rodziców?;-)
 
Surv, trochę na pewno boli, bo sama mówiła. Ale nie jest najgorzej. Dostała sumamed, nystatynę i tantum verde do psiakania i jakiś proszek do zrobienia - to pewnie też a'la nystatyna.
Może te zajęcia, to faktycznie fajny pomysł? Jak Flo będzie sie dobrze bawić, to czemu nie?
 
Kic, no i ja posłałam, aczkolwiek wytargowałam zajęcia krótsz,e bo niestety są płatne i na pełny zestaw nie byłoby nas stać...a skutki są takie, że od piątku mała chodzi po domu i cały boży dzień wykonuje ćwiczenia językowe....oszaleć idzie, jak kląska jak koń i przewraca językiem wydając dziwne dźwięki:-) Ale szacun dla Pani za fantastyczne osiagniecia, skoro po 10 minutach zajęć zachęciła dziecko do ćwiczeń:tak:
 
reklama
Olga wymiata z tym gadaniem:tak::-):-)ale ostatnio przekonałam się że taka mowa jest mozliwa w tym wieku:-p:-pdo piaskownicy przychodzi taka Julka:tak:jak ona gada:szok:jak Olga:-p świetna jest i chyba o kilka tygodni młodsza niz Kuba:tak:
Kuba zapytany jak sie nazywa mówi "ycik":-D:-D:-D
 
Do góry