reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

no Kasia super poszlo ze smokiem!!!
u nas caly czas nowe slowa; zaczela nawet prowadzic dialogi
(spotykaja sie dwa samochody-a jakże!) jeden mowi
-czesc
drugi
-czesc
tam? (jedziemy na wycieczke?)
drugi odpowiada- TAAA
to papa
papa - i przesyla buziaka :)

z pieluchami narazie sie wstrzymalam; mala wola i robi a czasami nie
czekam na cieplo i wywale pieluchy i juś
 
reklama
u nas też nowe słówka: pam(pan), pami ( pani), tienia ( dowiedzenia:-) ), ciekawe sformułowanie : nie to nie:tak::tak: cały czas ostatnio to powtarza, i jeszcze: nie tam, nie tu, to tu, to mamy.
Z nocnikiem narazie bez zmian, część robi na nocnik część w pieluchę, tylko kupa obowiązkowo na nocnik, w pieluche za nic nie chce zrobić, od razu płacze i sciąga pieluchę.
 
Pabla super że Lena kupkę woła:tak:to pierwszy krok do sukcesu:tak:
Izabelka pieknie Wera mówi:tak:
Post nie przejmuj się u nas tez Kuba na pytanie czy chce siku odpowiadał a teraz mu sie odwidziało i mówi nie, po czym leje na ziemię:eek:ja odpuszczam bo wysiadam z praniem i sprzątaniem:zawstydzona/y:
 
no moje male sie rozkreca- mowi - mała, duża, oko, oczy, ucho, żaba ż zaczela mowic nóż, noc, łapa, coraz wiecej
 
to moja uwielbia wszelkie ku, czy takie jakieś skomplikowne wyrazy: powie kółko, kaczka, kura, oczko a kot - czyli takie prostsze - nie powie:-)
 
Pabla u nas podobnie:tak:kółko, kula:happy:kot nie przechodzi przez gardełko:sorry:no i dziwne z ew tych wyrazach wyraźnie mówi "K" a jak sie pytam jak masz na imię to odpowiada "duduś"albo "duda":sorry:zamienia K na d, nie wiem czemu:sorry:
 
Misia nie mowi kot tylko kotek. Ostatnio zaczela mowic duza, Kasia. na synka mojej kuzynki Mikolaja mowi koki. przymierzamy sie do odzwyczajania od smoka ale nie mamy serca jej go zabrac:-(
 
reklama
Do góry