reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Tosika to prawda ze z kciukiem chyba gorzej:tak:Mojej kuzynki corka ma 10lat i czasami zdarzy jej sie jeszcze ssac kciuka:baffled:
Kic tez tak mysla jak Ty do 2lat i szlaban na smoczka:tak: Zobaczymy jak pojdzie:tak:
Kasia Misia ma do spania pieska, czasami zasypia bez smoczka ale tylko w wozku na spacerze:tak:
 
reklama
Mogę uznać, że Olga smoczka już nie potrzebuje, bo w dzień zasnęła bez (nie w wózku, nie na spacerze, nie w samochodzie ;-)) i ... tatuś wieczorem uśpił również bez smoczka!
No to teraz na tapecie będą pieluchy, uch
 
Kasia a nie mówiłam -3 dni i po sprawie:tak: Brawo!!! Tylko teraz nie pokazujcie małej smoka i w ogóle nie poddawajcie się ,nawet jak bedzie awantura.

No to za pieluchy się zabieramy razem.
 
Kasia no i super że koniec smoczka.:-D
Cóż ja odsmoczkowałam jak tylko mogłam, Tymek zaczął pchać kciuka do buzi to chciałam go nauczyć z powrotem ale się nie dało. chwie malowałam pazurki takim różowym lakierem przeciw obgryzaniu paznokci .
A moje dzecko zrobiło mi dzisiaj prezent. Rano na moje nieprzytomne stwierdzenie- jak zrobisz siku do nocnika to mama wstaje -młody poszedł i zrobił. I trzeba było wstać. I tak już 3 raz ale kupę do majtek:sorry2:.
 
Madzia, awantur już nie będzie (tak sądzę), bo wczoraj wieczór i dziś w dzień nawet o smoczku nie wspomniała :-) fajnie, jedno z głowy.
Robimy zawody, które pierwsze bezie bez pieluchy? ŻARTUJĘ!:-D
Haszi, to Cie Tymek zrobił na szaro:-D
 
ale nowości u dzieciaczków!!
Kasia - gratulacje w związku ze smokiem!!!
co do nocnika - u nas rosyjska ruletka ostatnio, w środę cały dzień w majtach i ani jednej wtopy, za każdym razem sama siadała na nocnik, ściąga majteczki robi siusiu i kupkę. Ale wczoraj spodobało jej się sikanie na podłogę i lała cały dzień pod siebie....jedyne co to kupę robi do nocnika już od dłuzszego czasu, od razu krzyczy kupa, ściąga pieluche i siada i robi na nocnik.
co do gadania - u nas też coraz więcej, dużo powtarza po nas, ostatnio spodobało jej się: dobra :-) tylko mówi dobla...oko, siusiu, kura, jajo.....
 
Kasia eee tam głupi pomysł,może się przynajmniej zmobilizujemy;-)
Pabla oj to u was rewelacja
Haszi to cie mały wykiwał:-D Nie wyobrażam sobie mojego w takiej sytuacji bo my 100 lat za murzynami:sorry2:
 
reklama
Do góry