reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

reklama
Dorka, zobaczymy czy sie uda. Wczoraj spróbowałam tak "z głupia", bo bojowo nie nastawiałam się. Jakby mocno protestowała, to dałabym, ale przyjęła to godnie i zobaczymy co będzie dalej;-)
 
Kasia, to gratulacje dla Olgi i oby tak dalej z sypianiem we własnych łóżeczkach...pamiętam to uczucie, kiedy Flo pierwszy raz spała tylko u siebie...bezcenne;))
 
Odsmoczenie poszło sie bujać już wczoraj, jak m dał jej smoka do spania w dzień a potem już taka była bidna z tym katarem i kaszlem, że chciałam, żeby po prostu zasnęła... Musze poczekać aż się wyleczy...
 
Kasia no okoliczności nie sprzyjają :(
U nas nowe słowa :) kółko (dość wyraźnie :) , choć, kle kle kle (jak robi bocian :) chleb bez ch :)
 
Kasia - Olga chora to i pewnie że lepiej jej ze smokiem, potem znów spróbujecie.
u nas też nowe słówka - do perfekcji opanowne babcia i ciocia, pojawiło się oko i zimno :-) generalnie zauważyłam że czasami coś raz jej powiem i ona od razu podłapie ( np trudne słówko zimno ) a coś powtarzam do znudzenia np kot i za chiny nie powie:sorry2:
 
Kasia jak Olga wyzdrowieje zaczniecie od nowa:tak:
U nas tez nowe slowka np. widzisz. Misia mowi do mnie "widzis kaki, daj kaki":-DKaki to skarpetki:tak:
 
reklama
brawo dzieciaczki
:)
u nas też coś nowe rzeczy ale to narazie na pół z suahili piesek już robi wyraźne hau hau a nie ha ha....no i wczoraj się dzieck przekonało jak ryczy krowa :) ale tak naocznie byliśmy u babci i normalnie szok szok szok...hipnoza i mogłam dziecko zostawić tam w stajni na cały dzień spokojnie...i konik i krówk i króliczk i nawet małe widzieliśmy ....nagrałam jej filmik coby dziecko mogło sobie ten widok utrwalić :)
 
Do góry