reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Surv kochana... mnie tez zamurowalo po tym co przeczytalam...ja nie wiem jak tacy ludzie wogole moga pracowac jako lekarze...popierdolce jacys czy co?
radze Ci tam wogole nie wracac bo ja lekrzaem nie jestem ale moge Ci smialo powiedziec ze Flora najnormalniejsza dziewczynka jest...:tak:i jesczez jakimis pedagogami i logopedami Cie strasza...po cholere:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ja naqwet nie chce myslec co o moim Szymonie by powiedzieli. kazde dziecko ma swoje tempo rozwoju i Flora ma jesczez duzo czasu na raczkowanie a nawet jak nie bedzie to juz taki jej urok. to 'zwiotczenie miesni' to juz wogole mnie rzosmieszylo bo jak zobaczylam filmki jak Flora sie podnosi to mi szczeka opadla i stwierdzilam ze Twoja Mala to silniejsze miesnie od mnie ma:tak:Idz kochana prywatnie sie skonsultowac i najlepiej zapomnij o tej PATOLOGICZNEJ przychodni:-)
 
reklama
dodam jesczez ze moje dziecko nie mialo nigdy badanej krwi i moczu...to tez przegiecie ale moj wspanialy pan dr stwierdzil ze jesli nic sie ne dzieje, a jego zdaniem wszytsko jest ok, to nie ma co dziecka stresowac...i tak sobie teraz mysle ze moze to i racja...
 
Surv, moja koleżanka z Wrocławia nie zna rehabilitanta, tylko mi napisała, że podobno przychodnia przy dworcu PKS jest znana z dobrych specjalistów.
Nie ukrywam, że zauważyłam na kilku zdjęciach, że Florcia ma rożne oczka, ale sama piszesz, że pediatrzy nie robili z tego problemu i tego się trzymaj (to pewnie tak jak z zezem - do któregoś miesiąca nie jest niczym patologicznym - ło matko co za słowo:angry:)
 
Surv nie napisze nic innego co juz wiesz i co napisaly dziewczyny...Pokazalam Twojego posta mojej mamie to sie za glowe zlapala jak mozna byc tak okrutnym bo dla mnie to najzwyklejsze okrocienstwo...Mama moja sie smieje ze Misiek za swoje gaworzenie tez pewnie do logopedy by zostal wyslany ;-)Kochana dobrze ze Ty umiesz spojrzec na ta sytuacje obiektywnie i wiesz ze Flora to fajna,madra dziewuszka a te gnojki co sie zwa specjalistami przez duze S niech swoje madrosci wsadza sobie gleboko w D***
Sciskam mocno...
 
Kasia, no właśnie załatwiam małej stamtąd neurologa i chyba tam też rehabilitację jeśli będzie trzeba. Chodziłam tam do szkoły rodzenia i widziałam ten ośrodek, bardzo mi się podoba:tak:

No oczka małej są do wyjaśnienia, w tym wypadku bardziej mnie zraziła forma przekazu napastliwo-pogardliwa, niż samo zwrócenie uwagi na problem. Pediatrzy twierdzą, że ok, a skoro i tak idziemy do neurologa to i oczka sobie od razu obejrzy i mam nadzieję, że nie potwierdzi druzgoczącej diagnozy "na oko":-p

ech, wykańczające to wszystko, na szczęście mała już o traumie zapomniała i dalej ma fazę, jak Ika wczoraj po zupce mamusi:-)
 
Surv - to dobrze że umówiłaś tego neurologa, a kiedy masz wizytę??
dobrze, że Florka w dobrym humorze, to najważniejsze:-)
 
Surv- to jakas paranoja, nie wierzylam wlasnym oczom jak czytalam twojego posta. No i co ini tak sie uparli z tym slowem ''patologia''? Omijaj ta przychodnie wielkim lukiem.

Moje dziecko, podobnie jak Pealr, nigdy nie mialo badanego moczu ani krwi, ale przy najblizszej wizycie w PL trzeba bedzie to zrobic.
 
Moje dziecko, podobnie jak Pealr, nigdy nie mialo badanego moczu ani krwi, ale przy najblizszej wizycie w PL trzeba bedzie to zrobic.
Beaa myslisz ze jezeli z Zainab jest wszytsko Ok to trzeba badac mocz i krew ja uwazam ze nie :tak:Najczesciej jak jest cos nie tak organizm sam daje jakies objawy ktore by Cie zaniepokoily:tak:Mala zdrowa jak rybka nie wspomne o urodzie niepowtarzalnej ..ale jesli bedziesz spokojniejsza:tak:
 
surv....dlatego ja się do żadnego neurologa nie wybieram...
póki co
Rozmawialam z moja pediatrą i pytam.....mam się martwić....żeby potem nie było że coś przeoczyłam
A ona na to że nie
Że każde dziecko ma swój sposób i czas i tego sie trzymam:tak::tak::tak:
Florko kochana trzymam kciuki żebyś trafiła do jakiegoś normalnego lekarza bo jak czytam że Ty bidulko tam płakałaś a oni na mamę krzyczeli to mi łzy normalnie w oczach stają:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Post masz rację każde dziecko am swój rytm:tak:moja pediatra też tak uważa:tak:
Surv trzymam kciuki za dobrą i przyjemną wizytę w innej przychodni:tak:
 
Do góry