reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Surv - nie wiem co powiedzieć:szok::szok: jestem w głębokim szoku i brak mi słów:szok::szok::no::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
mam tylko jedną radę - inny lekarz - albo neurolog albo rehabilitant prywatny. Wiem że to koszta dodatkowe, ale pomyśl o tym proszę. I najlepiej żeby to był rehabilitant metodą BOBATH - mam wrazenie że oni są normalniejsi.
Ja postaram się poszukać, może ktoś znajomy ma sprawdzonego we Wrocławiu.
Pewnie i ja bym teraz ryczała w poduszkę po takich diagnozach i pewnie nie napiszę Ci nic co Cię pocieszy....jedyne co, co już wielokrotnie się sprawdziło - skonsultować z innym lekarzem koniecznie!!!
jak tylko coś będę wiedzieć to dam znać.
Ściskam mocno!!!!
 
reklama
ja pierdole...co za ludzie:szok::szok::szok::szok::szok::szok:...no inaczej się tego nie da opisać.
Ja bym Ci proponowała prywatną wizytę w zupełnie innym miejscu nie związanym z tym gdzie byłaś....Z tego co opowiadasz to dziecko z ich opisu nie podobne do Florki...tak mi się wydaje przynajmniej.
Idź gdzie indziej dla Twojego spokoju:tak::tak::tak: a nawet jak dziecko coś robi nie tak to można faktycznie jakieś ćwiczenia zrobić. Takie małe dzieci są przecież bardzo elastyczne.
Aż nie chce mi się myśleć co by powiedzieli o Ice która wogóle sama nie siada ani nie raczkuje:szok:
 
Pabla, dzięki za rady i jak znajdziesz namiary na rehabilitanta to bardzo poproszę. Tak chyba zrobię, bo tu nie dość że straszą to mnei kompletnie nie słuchają:baffled: Sama Florce od miesiąca robię ćwiczenia takie same co rehabilitantka pokazywała i tłumaczyłam jak krowie na rowie, że dziecko spory postęp w ostatnich tygodniach zrobiło, to kurna nic nie dociera, bo mają wdrukowane, że wszystkie dzieci są upośledzone:wściekła/y:
 
Surv, spokojnie. Wiem, ze łatwo mówić, ale już tez usłyszałam kilka razy, że Karolka ma niedorozwój i za zaniedbuje, nie ćwiczę itd. Podam Ci namiary na mojego neurologa.
Jeśli chodzi o rehabilitację to Pabla ma rację, BOBATH przynosi lepsze efekty i jest mniej bolesna dla dzieci.
W sumie szok. Dziwi mnie, że ludzie pracujący w służbie zdrowia nie posiadają ani grama empatii. Sądzę, że sami nie chcieli by zostać tak potraktowani.
 
surv..ja też rozesłałam wici bo mam bardzo dobrą przyjaciółke we wroclawiu...
może akurat

A ja mam prośbę z innej beczki
Jedna z dziewczyn na wrześniówkach poszukuje jakiegoś dobrego USG we Wrocku. Najlepiej takie miejsce gdzie tylko USG robią żeby jak pójdzie do lekarza jej nie olał jak jej nie prowadzi. Acha i żeby było 3 D i można było filmik nagrać.
Ja mam świetne miejsce ale w Kraku no a we Wrocku nic anic:-(
Będę wdzięczna :-):-):-)
 
Post, odgrzebię swoją kartę ciążową, to Ci podam namiar u tego u którego ja byłam, prywatnie ale cena taka jak wszędzie inidziej, zdaje się 150 PLN było i pna doktor bardzo miły i kontaktowy :)
 
Surv, szczena opada:szok::szok::szok: Normalnie mnie zamurowało...
KONIECZNIE skonsultuj to z innym lekarzem. Może poszukaj po forach jakiegoś cenionego, dobrego. Jeszcze zapytam koleżanki, która mieszka we Wrocku. Ja niestety nie mam żadnych namiarów, no chyba, że na rewelacyjnego ortopedę, ale ... weterynarza;-)
Trzymaj się, choć pewnie ciężko odciąć się od tego co się usłyszało... Co za lekarze...
 
o rany Surv przeginaja normalnie :szok: daj spokoj i idz do innego lekarza
wlasnie, to co by powiuedzieli o mojej Werci,ze nie raczkuje tylko wokol wlasnej osi sie kreci :confused::blink: ja uwazam ja za calkiem normalna
 
Surv no ja napiszę to co dziewczyny, ja bym skonsultowała to z innym lekarzem najlepiej prywatnie bo w tych czasach jak zapłacisz to będzie milej i przyjemniej:angry:ja juz nie wiem co mysleć o lekarzach bo zmeiniają swe zdanie jak wiatr zawieje:dry:myslę że Florcia sie dobrze rozwija tylko potrzeba jej czasu bo każde dziecko jest indywidualnie ropztrywane:tak:trzymam kciuki aby innych lekarz obalił błędną diagnozę:tak:
 
reklama
Macie rację... już mi Pabla i Kacha namiary na lekarzy podsyłają i pójdziemy gdzie indziej. Nawet jeśli się okaże, że rehabilitacja większa niż ta, którą sama w domu robię jest potrzebna, to jednak wolę ją robić w przyjemniejszych warunkach bez straszenia i czarnowidzenia... swoją drogą gdzie etyka lekarska? Ja co nieco w głowie mam, z internetu mogę korzystać i innych się radzić, ale niech głupie babska tak postraszą jakąś młodą niewykształconą dziewczynę, to przecież nic tylko się pochlastać:baffled: A i tak już łapię się na tym, że co rusz popatruję na Florkę, czy te oczka rzeczywiście takie krzywe:-(

Post, gorąco odradzam udawanie się do neurologa bez sprawdzenia, czy jest godny zaufania, bo Ci tak Ikę przerobią tabelkami i normami, że zaczniesz dla niej przedszkola integracyjnego szukać:-p
 
Do góry