reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Kuba gratulacje!!
Oj nadchodzą czasy guzów i siniaków no i oka z naszych bąbli nie będzie można spuścić.Moja dalej ćwiczy wstawanie i buziaczki nam cmoka.
 
reklama
Kubus super zdolniachu:tak:
Misiek chodzi narazie przy pchaczu i dzis np prowadzil swoj wozek ale z drugiej strony od siedziska i caly przedpokoj tak przeszedl:-)

No i pojawily sie kropeczki na buzce,glowie i brzuszku a wiec stoprocentowa trzydniowka.
 
Ostatnia edycja:
Kubuś brawo za jazdę bez trzymanki;-)
Misio zdrowiej
Olgusia - do wesela się zagoi:-)
u nas Tymi dzis się zapomniał i sam bez podtrzymywania wstał:happy2:
 
Misiek dobrze że zdrówko wróciło:tak:no i widzę też do chodzenia ostro się zabierasz:tak:
Renia ja też myślałam że Kuba się zapomnial, ale teraz wstawanie bez trzymanki jest na porządku dziennym:tak:ale kroczku sie boi sam zrobic jak mówię chodz to pac na pupcie i na raczkach przychodzi:tak:
 
Wszystkim dzieciaczkom gratuluje postępów...

Zu tez bohatera zgrywa :-D generalnie to wszędzie biegiem na czworaka ale ostatnio skubana sie puszcza i próbuje sama kroczki robić... wychodzą dwa i chlap na dupsko... no i oczywiście gumowe rączki... tak długo będzie się wyciągać aż dosięgnie bez konieczności "doraczkowania"... :-)
 
Oj Zuzu widzimy że ty już z tych chodzących panienek!brawo!liczy się ten pierwszy kroczek:-Dwięc jest zliczony a teraz to już poleci:-D:-D:-D
 
reklama
Heheh... gumowe rączki Florka opanowała do perfekcji:tak: A to wszystko z lenistwa, lepiej sobie mięśnie nadwyrężyć wyciągając ręce przez pół pokoju niz przesunąć ciężką pupę chociaż o centymetr:-p:-p
wczoraj znienacka zaczęła robić papa do taty.....być może miała go dość po przedłużonym weekendzie i w ten sposób komunikowała, żeby spadał:-) Robi to prześmiesznie, bo energicznie machając łapką, dłonią wykonuje gest wkręcania żarówki...usiłowałam sprawdzić jak to jest, ale ni jak nie udaje mi się skoordynować ruchów... trzeba inwencji neimowlaka, żeby sobie tak życie komplikować:-D
 
Do góry