reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza.

Ja też nie raz myślałam że już pokarmu nie mam, bo piersi zawsze pełne były a teraz flaczki.. ale mały ssie i przełyka więc się nie martwię.

Mój waży 8900.. klopsik malusi ;-)
 
reklama
Perell Twój klopsik? Mój na szczepieniu 13 marca ważył 9300g. Wiem, wiem tym bardziej nie powinnam się martwić, bo ma z czego schudnąć.
 
Anmika - bo myślałam, że masz kurczaczka w domu, a tu waga piękna. No to chwilowy brak apetytu mu nie zaszkodzi. :-)

Wiem, wiem, żartowałam. Ja po prostu czasem powinnam "puknąć" się w głowę, albo ktoś musi mną mocno zatrząsnąć, gdy tak świruje. :-D
Lilijanna a Ty pisałaś, że w dzień dajesz Małej mleko tylko rano i wieczorem, tak? Możesz mi napisać ile w związku z tym jej dajesz posiłków i jak często i co na przykład? Z góry dzięki.
 
6:30 - cyc, bo tak wstaje
9:00 - sinlac albo kleik i do tego zawsze dodaję 3 łyżeczki owocu
12:00 - cyc, bo idzie spać, a niestety zasypia przy cycku, ale tu niewiele pociągnie
13:00 - obiadek
16:00 - deserek
19:30 - cyc
w nocy - cyc, różnie to bywa, raz, dwa razy, zależy od widzi-mi-się.

Jeśli zaczyna marudzić, a jeszcze nie czas na posiłek to dostaje wymiennie:
- kromkę chleba
- długiego chrupka kukurydzianego
- okrągłe chrupki ryżowe
- jakieś tam ciasteczko

W między czasie picie.

Zdarza mi się raz na jakiś czas np. odpuścić obiadek i dać cyca, bo np. nie mam dnia na gotowanie. Albo jak widzę, że zatkała się z kupą to wtedy tez wprowadzam cyca na odblokowanie.
 
reklama
Wiec dzidzia zostala zwazona na pol roku i ma identycznie ta sama wage:baffled: co ok 3 tyg wczesniej 7.800 i dlugosci ok 67 cm. Niby tak ma byc, jesc za bardzo nie chce tylko piers, cos tam skubnie normalnego. Kazali nie zmuszac.
 
Do góry