reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza.

Ojejku tygrysku współczuję,mam nadzieje ze wszystko przebiegnie pomyslnie i że Jaś nie będzie cierpiał:-(Tak mi go szkoda,taki maluszek i juz chirurg:no:
Merlin &&&&&& za pomyslne USG
My mamy usg brzuszka i główki 29 listopada.My mielismy wskazanie do zrobienia na wypisie ze szpitala jako ze mały był dużym noworodkiem.No i mi zalezy by zrobic ze wzgledu na wczesniejsze bezdechy ale z tym u nas juz dawno dawno cisza wiec jestem:rofl2::-):-D
 
reklama
My wczoraj bylismy drugi raz na badaniu bioderek i wszsytko ok na szczęście :) A dzisiaj bylismy na szczepieniu, tak jak pisałam wzięłam 5w1 i engerix na wzw b. Mały krzyczał tylko krótka chwilę, utuliłam go i już było dobrze, ale i tak szkoda mi go było jak się wkłuwali tą igłą. Mam nadzieję, że będzie ok z małym, na razie jest wesoły, ale to jeszcze wczesnie jest. W przyszłym tygodniu chyba pójdziemy na pneumokoki, bo dzisiaj nie chcialam az tyle na raz. Antek wazy już 6200! :szok:
 
no my juniora kąpiemy w kremowym żelu Emolium i na ciemieniuchę dostaliśmy żel zmiękczający też z emolium
a to mleko to boje sie tak sama z siebie :-( buźke tez smaruje Atoperanem, ale to tylko łagodzenie objawów a nie usuwanie skutków :no:


Na Twoim miejscu bym zmieniła bo to takie czekanie nie jest najlepsze a dziecko ma uczulenie ... nic sie przeciez nie stanie jak zastosujesz pokarm ten dla alergików .



U nas na usg wszystko ok wg Pana który robił. Pan pojeździł po główce pomierzył wszystko i powiedział ze wszystko prawidłowo sie rozwija - dziękuję za kciuki :)
 
Merlin super wiadomości! Tak się cieszę, że Krzyś zdrowy!!!!
Ada w szpitalu dostawała już mleko Nestle HA. to antyalergiczne, i położna powiedziała, że to jest najlepsze mleczko, i nie chodzi tylko o to, że antyalergiczne, tylko o to, że jest najbardziej zbliżone do mleczka mamy, bardzo delikatne. I faktycznie mała nie ulewa, nie ma kolek, nie boli ją brzuszek, robi jedną koopkę dziennie, albo 2 co dwa dni (nigdy w nocy, taka kochana), nie ma problemów ze skórą, śpi po 8 godzin. Tylko tej głowy nie chce podnosić na brzuchu! A tak sobie napisałam bo się wkurzam!
 
Lepiej nie zwlekać jak dziecko ma alergię...u nas z alergi przeszło na AZS i wteyd juz nie tylko zmiana mleczka ale i sterydy weszły bo tak silnie me dziecko miało a potem kremy płyny emolienty ech jak sobie to wspomne :/ Boziu dziękowac że Alanek i Marcelek tego nie maja :)
 
Domiś był nerwowy nie mógł dobrze spać drapał sie np.główkę az do krwi nawet :/ pierwsze objawy pojawiły sie na skroniach czole gdzie mi nawet spuchł w tych miejscach a potem krostki na ciele te suche placki w zgieciach na pupie nawet...

tak wygladał na bużce tyle ze nie na całej a czoło i po bokach do policzek

azs-665x309.jpg


Potem takowe suche placki miał na ciele gdzie niegdzie...jak przeszło to pilisie czerwone miewął bo jednak tak mają dzieci z AZS...w ogóle w zgięciahc nam sie to objawiało i na pupie udzie np.i wtedy zaraz kąpiel musiała byc w emolientach az tak po roczku mu przeszło i alergia również :)tyle ze raz na jakis czas pojawi sie jakiś placek na ciele...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kurcze junior ma taką samą wysypke, ale tylko na policzkach, czole i całej główce no i uszkach, te lekarki to chyba czekają aż wysypie go na całym ciele :no::wściekła/y: a wysypka już od 4 tygodni :no:
 
reklama
I pewnie dlatego jest taki grymasny...jak zmieniłam mleczko na to Bebilon Pepti i zaczełam kąpac w emolientach(o tym to sami musieliśmy sie domyśleć bo też nikt nic nie móiwł)i jaka ulga ojej no dziekco zasneło bez nerwusków nie drapało sie w główkę no inne dziecko i od tamtej pory juz nie miałam takich problemów z nim bo tak płakał budizł sie czesto ogólnie marudne dziecko...
 
Do góry