reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza - szczepienia, choroby, kontrole

reklama
U nas waga 7200, a cm nie wiem bo nie mierzą. W środę mamy zaplanowane szczepienie na WZW B, ale odpuścimy na razie, niech młoda sobie odpocznie po chorobie.
Ale obawiam się, że tak jak do tej pory szczepienia przechodziła bez problemów i bez płaczu, teraz tak nie będzie - tutaj w szpitalu tyle przechodzi, że na sam widok białego fartucha wpada w histerię :-(
 
a my dzisiaj juz też po szczepieniu na żółtaczke i Wika waży 8250 i ma 70 cm. Jest zdowiutka jak rydz a zęby niby idą ale nie wiadomo kiedy, a córka strasznie marudna- dobrze że Viburcol pod ręką :p
 
wlasnie nam mowila lekarz ze nie wolno lekcewazyc nawet zwyklego katarku..bo moze rozwinac sie w zapalenie ucha lub cos innego..
u nas ciagle ten katar..czasami slysze "charczenie" do jutra bierzemy leki..jak nic nie pomoze to znow pojdziemy do lekarza
aaa.kupilam aspirator do noska,,,czasami cos leci a czasami nie chce :( ale nie wiem czy to wina katarku czy aspiratora..
 
No i ze szczepieniem na żółtaczkę musimy poczekać 2 tygodnie. Aż się boję jak córa zareaguje. Do tej pory bez problemów poddawała się szczepieniom, ale teraz pewnie będzie histeria :rolleyes2:
 
reklama
Witajcie Dziewczyny

U nas też dziś rano pokazał się pierwszy ząbek i chyba przez to Mateusz jest chory. Byliśmy wczoraj u lekarza bo kasłał, kichał i mu "furczało" w nosie. Lekarka go osłuchała i stwierdziła, ze być może ślina zalega mu w oskrzelach i przez to tak rzęzi. Dostał syrop Clemastinum, Flegaminę, czopki Aminofilina i maść Pulmex Baby do smarowania klaty i plecków. O 13stej mam mu "zapodać" czopek i nie wiem jak on (i ja) to przeżyjemy bo to pierwszy czopek!!
 
Do góry