reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza - szczepienia, choroby, kontrole

Byliśmy dziś u ortopedy i chyba wszystko jest dobrze z bioderkiem :tak: Pieluszkowanie pomogło :-) Za 2 tygodnie idziemy na kontrolne usg, a do tego czasu musimy się jeszcze pomęczyć z pieluchą :rolleyes:

Wogóle mieliśmy przygodę.. Pani doktor zaczęła oczywiście przyjmować z opóźnieniem :baffled: Kolejka jak zwykle ogromna :baffled: Dobrze, ze dzieciaczki są przyjmowane w pierwszej kolejności :tak: Byliśmy chyba 4 w kolejce.. Weszła jedna osoba, a tu Piotrek w taki ryk, że nie mogliśmy go uspokoić.. Oczywiście brzuszek go bolał, bo kupki od wczoraj nie robił.. Tak płakał, że wyszła asystentka i poprosiła "z tym płaczącym dzieckiem", także weszliśmy bez kolejki.. Pani doktor go szybko zbadała i wyruszyliśmy do domku.. Dopiero w wózku, w drodze powrotnej synuś się uspokoił, a całkiem szczęśliwy i uśmiechnięty od ucha do ucha był już w domu, po zrobieniu kupki :-)
 
reklama
malaga dobrze, że juz wszystko w porządku z bioderkami :tak:
No i macie patent na wchodzenie bez kolejki - na płaczące dziecko ;-)
 
No i macie patent na wchodzenie bez kolejki - na płaczące dziecko ;-)
:-D:laugh2: Żeby tylko tak płakał na zawołanie, kiedy trzeba ;-):-D:laugh2:

Malaga 2 tyg. się przemęczycie o koniec piluch:tak: bo najgorzej w środku lata jak są upały:baffled:
Bardzo się cieszę, że to nie potrwa dłużej :tak: I tak w czasie upałów zdejmowałam małemu te majty co chwilę, żeby mu się dupka nie zaparzyła :tak:
 
my byłyśmy dzisiaj na szczepieniu:tak: Natalka waży 6kg:-) wszystko ok ładnie przybiera, co do ulewnania to chyba przechodziny na Bebiko AR:tak:
pytałam też o przebicie uszów Natalce i w sumie pani doktor powiedziała że już można;-) miała kiedys dziecko miesięczne z kolczykami:szok: no ale my jeszcze miesiąc poczekamy:tak:
spytała się też czy Natalcia jest dzieckiem jakiegoś siatkarza:confused::szok: bo jest bardzo wysoka:-) no ale cóż tatuś 196cm a ja 170cm
 
Czy szczepicie swoje dziecko na pneumokoki?Ja się właśnie zastanawiam bo od wrzesnia chce dac małego do żłobka.Pozdrawiam
 
reklama
Do góry