reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze dolegliwości

reklama
a mnie sie nic nie wydobywa a to juz pawie 29 tydzien...
i skurczy macicy nie mam a czytalam ze powinny sie takie przygotowawcze nieregularne pojawic...
 
ja mam bardzo rzadko i słabe, myślę że najlepiej spytać lekarza...

Jeżeli chodzi o bóle brzucha to u mnie się pojawiają. Najczęściej po noszeniu czegoś ciężkiego lub po ciężkim dniu, gdzie dużo chodziłam itp. Lekarz wtedy każe mi dużo leżeć i brać nospe, ponieważ przez takie moje zaniedbania zaczęła skracać mi się szyjka macicy... :baffled:

Dziewczyny a wydobywa wam sie z piersi juz pierwszza siarka?czesto?

Nic, a nic mi się nie wydobywa. Mam nadzieje, że nie będzie to miało związku w przyszłości z ilością pokarmu.

a mnie sie nic nie wydobywa a to juz pawie 29 tydzien...
i skurczy macicy nie mam a czytalam ze powinny sie takie przygotowawcze nieregularne pojawic...

Jakie to uczucie z tymi pierwszymi skurczami?? Co wtedy tak naprawde czuje kobieta?? Do czego to porównać??

Ja do tej pory nie miała okazji poczuć czkawki u mojej kruszyny, bo nie wiem czego się spodziewać... :confused:
 
dzieki Aneczka, w sumei masz racje no bo jak mam krotka szyjke i jeszcze ze skurczami to by niedobre to bylo..na wczesniejszy porod to ja ochoty nie mam: nic nie kupione jeszcze dla dzidzi;-)
za duzo informacji w internecie jest po prosu:tak:
po prostu sie przejmuje ze jak mam probelmy z niskim poziomem zelaza to ponoc wplywa na skurcze...


Mitemil-
ja wiem ze dzidzia ma czkawke tylko jak przyloze reke do brzucha bo to takie delikatne, rytmiczne czkawkowe wlasnie wrazenia:tak:
 
Czasami brzuch mi twardnieje, że oddychac nie potrafie, ale myślałam, że to malucha zasługa - że tak się wyciąga/przeciąga. A może to te skurcze własnie??
 
Co do tych skurczy........to czy sa one odczowane jako bole miesiaczkowe ale o mniejszym nasileniu?ostatnio pojawiaja sie u mnie dosc czesto.....i niewiem czy powinnam zaczac sie martwic.....:(
 
Co do tych skurczy........to czy sa one odczowane jako bole miesiaczkowe ale o mniejszym nasileniu?ostatnio pojawiaja sie u mnie dosc czesto.....i niewiem czy powinnam zaczac sie martwic.....:(
Ja jakieś skurcze mam ,ale ból wcale nie przypomina mo bóli miesiączkowych tylko jak skórcz ,napięcie brzuch i jest krótkotrwały.
 
reklama
mam podobnie jak Chogata - od paru dni wyraźnie odczuwalny skurcz, ale nie tak jak przy okresie (poza tym zawsze miałam bóle odcinka lędźwiowego, więc nie mam za bardzo porównania); ale boli;
 
Do góry