reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

karincia współczuję.
ja za to ostatnio mam niesamowity apetyt, pożeram wszystko co znajduje się w lodówce
 
reklama
karincia- tez wspolczuje tych nog opuchnietych a to jedyna rzecz jaka mnie chyab ominela w ciazy ze wszystkich dolegliwosci

z apetytem u mnie na przemian - albo bardzo duzy albo mi niedobrze przez pol dnia i leze z herbatka mietowa przy lozku, oraz oczywiscie zgaga mnie meczy caly czas bo brzuch wysoko :baffled:
 
Dziewczyny a czy ktoras z was zaowarzyla moze u siebie opadniecie brzucha....?jak patrze w lustro to wydaje mi sie normalny ale jak patrze wlasnymi oczami to wydaje mi sie ze mam go znacznie nizej;-)
 
Oddycha mi sie lzej ale z nadkwasota to mam jeszcze problem od czasu do czasu szczegolnie po wypiciu jogurtu.....albo przy dluzszym schylaniu sie
 
Dzisiaj gin zbagatelizowal moja opuchlizne:-D Jak siedzialam przy biurku to spytal czy puchne. Powiedzialam ze tak, stopy, kostki i dlonie. A jak usiadlam na fotel to przed badaniem ginekologicznym pomacal mnie po kostkach i powiedzial ze tak to on puchnie jak jest goraco a nie kobieta w ciazy:-D Pocieszyl mnie:tak:
 
Moje kochane towarzyszki losu powiedzcie mi prosze czy bola was pachwiny
Bo mnie dzis caly dzien boli zwlaszcza prawa strona a czasami jak zaboli to nie moge zrobic kroka i tak stoje na srodku drogi i czekam az przejdzie :-)
 
Moje kochane towarzyszki losu powiedzcie mi prosze czy bola was pachwiny
Bo mnie dzis caly dzien boli zwlaszcza prawa strona a czasami jak zaboli to nie moge zrobic kroka i tak stoje na srodku drogi i czekam az przejdzie :-)

Oj tak ałłłłłaaaaaaaaaaa...
Zwykle jak jest mocny to biorę nospę, bo to przez kamień w nerce...
 
reklama
no mnie tez czasami zabola ale to bardzo rzadko, glownie teraz to czuje takie "ciagniecie" w calym brzuchu i plecach jak wstaje i zrobie pare krokow bo pozniej to jakos przechodzi
 
Do góry