reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

Moje kochane towarzyszki losu powiedzcie mi prosze czy bola was pachwiny
Bo mnie dzis caly dzien boli zwlaszcza prawa strona a czasami jak zaboli to nie moge zrobic kroka i tak stoje na srodku drogi i czekam az przejdzie :-)

miałam tak samo 3 tyg. temu przed wizytą, musiałam się zatrzymywać w drodze, tak bolało; no i usłyszałam, że szyjka zgładzona i mam leżeć; odkąd leżę jest znacznie lepiej, choć czasem jak wstanę i tak chwyta ten ból; nic przyjemnego, ale i nieuniknionego, jak widać;
 
reklama
Moje kochane towarzyszki losu powiedzcie mi prosze czy bola was pachwiny
Bo mnie dzis caly dzien boli zwlaszcza prawa strona a czasami jak zaboli to nie moge zrobic kroka i tak stoje na srodku drogi i czekam az przejdzie :-)
Mnie to łapie przeważnie jak chodze -to musze stać taka rozkraczona jakąś chwile -Ostatnio byłam z mezem w Kastoramie -jak mnie złapalo to,aż krzyknęlam z bólu , nie wiedzialam co mam robic -czy ma mnie wyniesć z tego sklepu na recach -,bo doslownie na nogę nie mogłam stanąc ,a to od pachwiny taki paraliż -
 
Dzieki dziewczyny
W poniedzialek mam wizyte wiec zobaczymy co mi powie pan G
Dzis sie juz nawet z corka na spacer nie wybralam bo sie balam ze mnie gdzies zlapie
 
Paula,mam tez ten bol....ledwo chodze.....i krocze boli tez jakby mnie ktos skopal(za przeproszeniem)...jutro ide do gina to spytam....a moze juz mi sie szyjka skraca :szok:
 
Kurde, dziewczyny a u mnie coś się dziwnego dzieje.
Od paru dni nic mnie nie boli, śpie całą noc i później w dzień. Latam po schodach jak szalona, nawet mąż się dziwi, że tak sobie lekko chodzę. Może to taka poprawa przed wielkim dniem;-)
 
Może być,że dostałaś przypływ sił witalnych przed porodem.:-)

Ja dzis od 4.00 nie spałam brzuch mnie bolał,a nad ranem skurczyki mnie łapały ale to jeszcze nie to,jak wstałam to przeszły:-p
 
a mnie od wczoraj czasami pobolewa krocze i pośladki, tzn. jest to taki ból jakbym długo jeździła na rowerze na niewygodnym siodełku :baffled:
ma może któraś z was tak?
 
reklama
Do góry