reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

reklama
Witam,
dzwonilam dzisiaj do mojej gin i powiedzialam ze wczoraj bardzo mnie bolal lewy bok i wytlumaczylam gdzie dokladnie co i jak i stwierdzila ze to mala jest tak ulozona ze naciska i moze bolec. dzis juz nie boli nic na szczescie:) ale mimo wszystko jutro robie badania moczu i krew
 
Mi leżenie nic juz nie pomaga -ale kolejny dzien mam poza soba -juz naprawde robię sie nerwowa ,bo i maz tak stwierdzil -trudno ze mna wytrzymac tak powiedzial .Jakoś tak odczuwam ,ze mała ułożyła sie głowką w miednicy i tak mnie boli czy to możliwe?-i pobolewa mnie także kręgosłup. A brzuch to bardzo piecze.
 
Witam,
dzwonilam dzisiaj do mojej gin i powiedzialam ze wczoraj bardzo mnie bolal lewy bok i wytlumaczylam gdzie dokladnie co i jak i stwierdzila ze to mala jest tak ulozona ze naciska i moze bolec. dzis juz nie boli nic na szczescie:) ale mimo wszystko jutro robie badania moczu i krew

Dopiero dziś przeczytałam - ja tak miałam jak mi się młody przekręcał - schodził na dół głową. A po lewej stronie pępka mam takie miejsce, które mnie boli prawie cały czas (skóra) i według gin i lek od USG to po prostu Bąbel mi tam uciska
 
no wlasnie i musimy to wytrzymac:) juz niedlugo i bedziemy miec puste miejsce w brzuszkach a za to dzidziusie kolo siebie a to najwazniejsze prawda:-) chociaz daje popalic bo strasznie boli
 
Dziewuszki boicie się?? Ja mam małego stracha...no dobra...DUŻEGO:/ Dopadła mnie bezsenność, kręgosłup tak boli, że nawet leżenie na lewym boku niewiele pomaga. I przez to wszystko nawet za chwilę mogłabym się zgłosić do szpitala na indukcję...żeby tylko było już po. Czekanie mnie strasznie stresuje:/:crazy:
 
Dziewuszki boicie się?? Ja mam małego stracha...no dobra...DUŻEGO:/ Dopadła mnie bezsenność, kręgosłup tak boli, że nawet leżenie na lewym boku niewiele pomaga. I przez to wszystko nawet za chwilę mogłabym się zgłosić do szpitala na indukcję...żeby tylko było już po. Czekanie mnie strasznie stresuje:/:crazy:

Dziewczyno nie wiesz co mówisz-czekaj cierpliwie i nawet nie myśl o porodzie z indukcją,gorzej boli i może byc dłuższy.Wszystko bedzie dobrze:tak:
 
GAPC10 ja też się strasznie boję a wiem, że jak nie urodzę do 15 sierpnia to będę miała wywoływany poród, bo mam cukrzycę ciążową. i w sumie nie wiem co wolę czy żeby się zaczął samoistnie czy żeby mi wywołali
 
reklama
Do góry