reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

hej mamusie.ostatnio zaczely mi sie bardzo silne skurcze, ktore juz od paru dni mnie budza nad ranem:(i do tego czesto latam na kibelek bo strasznie mnie czysci:zawstydzona/y: no i od 3 dni praktycznie cale dnie boli jak na okres....to juz czas na takie bole???ktos tez tak ma????
Ja mam skurcze ale żadko i to jak coś robie ale nie są bolesne.A u Ciebie jeszcze ten ból brzucha...Skoro to się utrzymuje już kilka dni to sądze że powinnaś jak najszybciej skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym ciąże!!!Zbyt mocne skórcze i to tak długo to nie są dobre!!
 
reklama
Azorek zadzwoń do lekarza.

Ja wstałam przed chwilą i normalnie szok, z ledwością się podniosłam z łóżka tak mnie spojenia bolało, a jak leżałam w łóżku to nic nie czułam. Myślałam, że mocno boli jak chodzę, a tu leżenie zaczyna też doskwierać :((((((((((.


A trzeba czasem się podnieść np. na. siusiu :(
 
spijenie lonowe to juz od miesiaca mnie dobija:-( maz ostatnio pozno kladl sie spac i mowil mi, ze sie przebudzilam(czego ja nie pamietam) i zaczelam marudzic, ze mnie boli:zawstydzona/y: skurcze mam tez czasem jak siusiu robie i od 2 dni mam takie dziwne uczucie jak by mnie ktos szczypal w szyjce-moze sie skraca??? wizyte u lekarza i poloznej mam za tydzien(8.06) wiec wtedy zapytam. jak bylismy ostatnio w szpitalu do doktorek powiedzial ze wszystko ok a bole beda co raz mocniejsze i nastepnym razem dzwonic do nich dopiero jak mocno krwawie albo z bolami ktore sa nie do zniesienia:-( tak to juz jest tutaj:eek:
 
co do biegunki to sklaniam sie ku stwierdzeniu ze moze po kawie.zawsze slabo tolerowalam mleko:-( dzisiaj juz jest ok i nie biegam tak-kawki jeszcze nie pilam i zaraz zrobie eksperyment...a wlasnie ostatnio podkolorowalm i tylko dla tego lekarz w koncu zrobil usg w szpitalu i sprawdzil co z lozyskiem ale o to trzeba bylo go naciskac troche mocno:wściekła/y: a z tym szpitalem to jest tak-dzwonisz, podajesz objawy i oni czesto daja tylko porade przez telefon bo maja tam mase ludzi na oddziale:no: i tak sie to ostatnio skonczylo ze kazali polezec i odpoczac a jak nie pomaga to do kapieli na godzinke a jak dalej nie pomaga to magiczna tabletka -paracetamol:eek:
 
podchodza do tego tak, ze jak to twoja pierwsza ciaza to przesadnie panikujesz na normalne objawy:wściekła/y:tylko chyba nie jest normalne ze mnie te skurcze takie dziwne budza rano:( przez cala noc macica sie stawia jak szalona ale na szczescie nia w kazda noc wiec zle nie jest.heh ja tam juz nie wiem. martwic sie juz wiecej nie bede.jak mam sie po szkocku leczyc to niech bedzie co ma byc...pogadam z lekarka na nastepnej wizycie niech mi sprawdzi szyjke i powie co tam sie dzieje...jakos wytrzymam.
 
reklama
Do góry