reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

reklama
niestety w uk nie tak latwo wyprosic usg bo tu sie uwaza ze to badanie moze byc szkodliwe dla maluszka.pani doktor tylko maca brzuszek i mowi jak dzidzia lezy.moja podobno lezy na boczku glowe ma juz ulozona do dolu-taki werdykt poi macanku.
wczesniej(jakies 2.5-3 tyg temu) powiedzieli ze jest male rozwarcie ale szyjka twarda i zamknieta wiec bez paniki.na te infekcje dostalam juz wczesniej globulke ale zaraz jak ja wsadzilam to wypadla-a upewnilam sie ze na pewno doszla do samego konca.pani doktor nie sprawdzala nawet czy rozwarcie jest czy nie i co z szyjka-dala tylko globulki na 7 dni zeby sie upewnic ze ta infekcje troszke sie zlagodzi zebym sie nia nie martwila:( nie wiem dziewczyny wychodzi na to ze ja jestem przewrazliwiona i wydziwiam a to co mam to normalne oznaki ciazy sa...inaczej sobie tego wytlumaczyc nie potrafie:baffled:

Jezeli bardzo sie denerwujesz to mozna prywatnie wykonac badanie USG,u mnie w miescie kosztuj to 160funtów z badanimi i kosultacja.
 
wlasnie googlam za prywatnym w edinurghu.mialam nadzieje ze troszke taniej bedzie:eek:teraz tyle wydatkow nas czeka...ale dla swietego spokoju chyba sie z mezem zdecydujemy.
 
u nas znalazlam najtansze 2d za Ł75 i az do Ł230 za 4d z filmem i dvd i zdjeciami ramkami itp.dogadam sie z mezem jak wroci z pracy i sie zapiszemy na wizyte.
 
tak troszke rano i troszke wieczorem.slabe te ruchy ale jakies sa.i do tego pani doktor sie zmartwila troszke ze brzuszek twardawy jest.bede miec kolejna wizyte u niej 8 czerwca i w ten sam dzien mam u poloznej wizyte wiec zobaczymy co powiedza.
 
reklama
Do góry