reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze dolegliwości

No ja dostałam w końcu drugą @, w 35 d c , przed porodem mialam zawsze co 29 dni poza tym jest tak obfita jak nigdy w życiu nie miałam :-( podbrzusze boli standardowo, ale cieknie ze mnie jak z kranu....:wściekła/y: ciekawe ile potrwa..
 
reklama
No kurcze ja nie wyrabiam z tym moim okresem :no: jak dostałam w poniedziałek tak do dziś ze mnie cieknie jak nie nie wiem, w nocy dwa razy przebierałam bieliznę bo przeciekłam....:no: masakra jakaś :szok:
 
U mnie były 2 @, w sierpniu i wrześniu- tylko plamienie, a teraz nic:no:. Nie wiadomo czy się cieszyć, czy smucić, bo wcześniej byłam regularna jak w zegarku.
 
W końcu od dziś zaczęło trochę mniej ze mnie cieknąć, a do wczoraj to leciało ciurkiem, jak się myłam to wanna pełna krwi dosłownie:zawstydzona/y::-(
mój pierwszy okres po porodzie był dość słaby a ten to !@#$$ :wściekła/y: mam nadzieję że się niedługo skończy ,
Deli ja też prześcieradło zmieniałam... to jakaś masakra normalnie :dry:
 
W końcu od dziś zaczęło trochę mniej ze mnie cieknąć, a do wczoraj to leciało ciurkiem, jak się myłam to wanna pełna krwi dosłownie:zawstydzona/y::-(
mój pierwszy okres po porodzie był dość słaby a ten to !@#$$ :wściekła/y: mam nadzieję że się niedługo skończy ,
Deli ja też prześcieradło zmieniałam... to jakaś masakra normalnie :dry:
Madziu wspólczuje ,ale to sie wszystko unormuje dojdziesz do siebie jeszcze miesiac-u mnie sucho ,ale za to silny bol glowy migrena ,a to związane jest z jajeczkowaniem miałam wcześniej i podejrzewam ,że tak samo będę cierpiec jak wcześniej .
 
reklama
Ja pierwszy raz po porodzie krwawic zaczelam dopiero 10-11 pazdziernika...i to prawie dwa tygodnie,ale okresem bym tego nie nazwala,chociaz wkladka to bylo za malo...Takie najpierw slabe a pozniej obfitsze plamienie.Wczesniej uprawialam sex wiec az sie boje czy moze znow w ciazy nie jestem...co prawda z zabezpieczeniem,ale ja po ciazy mam schize by w druga nie zajsc :no:
Ale skoro plamilam to raczej w ciazy nie jestem,co??:dry:
Jeny...zeby tak istnialo jakies zabezpieczenie dajace 100% pewnosci:sorry2:
 
Do góry