reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

Azorek, po poprzedniej ciazy pomimo cc źle mnie wyczyszczono i po dwuch tygodniach właściwie plamienia zaczęłam solidnie krwawić. W końcu zabrało mnie pogotowie, choć też sugerowano że to miesiączka. W szpitalu mnie wyczyszczono jak trzeba i przestało. Źle pod każdym względem wspominam tamten szpital. Teraz też plamię choć juz 5 tydzień. Juz mam dość, czekam az się skończy.
 
reklama
Dzięki Aneczka :-)
Ja to na razie 2 tygodnie po porodzie jestem i nieraz plamię a nieraz to tyle krwi mam że :szok:
Ale jest coś pocieszającego... z kroczem czuję się już lepiej :-D
Już mniej boli i ciągnie i nawet zaczynam siadać całym tyłkiem :happy:
 
Dziewczyny a powiedzcie mi Wy tez macie uplawy???? Ja jak dluzej posiedze albo jak rano wstaje to odrazu musze biec do lazienki bo leje sie ze mnie:baffled::baffled: Mam taki przezroczysty sluz o konstystencji hmmm.... surowego bialka kurzego:sorry2::sorry2:( sorry za porownanie) ogolnie caly czas mi leci ale jak dluzej posiedze to sie tam tyle tego nazbiera ze odrazu biegne do toalety bo wkladka nie wytrzymuje:baffled::baffled::baffled:
 
Olenka, wydaje mi się, że odchodzi Ci czop śluzowy. U mnie tak jest od 3 tygodni - nie non stop tylko co 2-3 dni mam dzień kiedy mam dużo właśnie takie wydzieliny. Dzisiaj była nawet podbarwiona krwią.
 
heh no wiec dostalam silnego krwawienia i poszlam do lekarza.wiec okazuje sie ze to moja pierwsza miesiaczka i do tego mam infekcje-tym razem w srodku sie zainfekowalo:zawstydzona/y::-(i znowu antybiotyk:zawstydzona/y::-(ja juz mam dosyc prawie 2 miesiace od porodu a mnie ciagle cos lapie:zawstydzona/y::-:)-:)baffled:
 
reklama
Do góry