reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

Dziewczyny czy macie tak ze odczowacie ze wasze dzidzie mniej sie ruszaja niz wczesniej?slyszalam ze dzieciatka przed porodem mniej sie ruszaja ale chcialabym wiedziec czy u was tez tak jest,,,jest jakas regula na to ze jak dzidzka mniej sie rusza to ile ok pozostalo do porodu?
 
reklama
po posilku zwieksza sie ruchliwosc malenswta, jesli za dlugo nie czujesz ruchow to zjedz cos slodkiego.nie sadze zeby byl jakis zwiazek miedzy ruchami a czasem porodu.
 
mi zaczeły wody dziś odchodzić,są czyste wiec nie panikuje ale już pakuje sie do konca i jedziemy. Tylko nie wiem co ze skurczami bonie mialam ani jednego jeszcze, wiec trzymajcie kciuki:-)
 
Chogata, my jeszcze tydzień do terminu mamy, więc teoretycznie nie powinnyśmy się denerwować. Tylko jak to zrobić, no nie?????
Wiesz Enka może bym się i nie denerwowała tak ,ale nic nie wskazuje na rychły poród.Brzuch wysoko mała wydaje mi się ,że na wysokosci pępka siedzi.No niby mam napady gorąca ,lekkie bóle w podbrzuszu ale co to za objaw jak moze wystapic nawet 3 tyg. przed porodem ,żadne pocieszenie .A do tego wciaz słyszę KIEDY RODZISZ z każdej strony a jak idę do skepu to tylko po wzroku widzę TA JESZCZE NIE URODZIŁA???DALEJ SIĘ TOCZY????
Mam tego serdecznie dość:crazy:
 
reklama
Do góry