reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

:szok: uu zgaga i mnie ostatnio dopadla :eek: meczylam sie i meczylam myslicie ze takie tabletki np manti mozna brac od czasu do czasu na zgage ?
Rozmawialam z tesciowa ostatnio bo ona niby przez wszystkie ciazy nie brala zadnych lekow wiec zapytalam jak radzila sobie ze zgaga - to niby mietowki jej pomagaly .
 
reklama
Mi (odpukać) przeszły wszystkie przypadłości ciąży. Nie mam już wymiotów, piersi nie bolą. Ale za to coś innego się dzieje; nie mogę spać, mam straszne huśtawki nastrojów od wielkiej euforii do gigantycznego zbicia. A tak to świetnie się czuję tylko mam strasznego stracha przed kichaniem:-):-):-)
 
Dziewczyny ja od dwoch dni jestm nie do zycia, na nic nie mam checi zupelnie a do tego jeszccze ta pogoda... Cycole ze sie tak wyraze bola caly czas no i chyba rosna a do tego nie toleruje zadnego stanika, dobrze ze jest zima i na razie moge chodzic bez (pod kurtka nie widac)gorzej jak ide do kogos bo po min. w staniku zaczyna sie straszna udreka
 
co do stanika to mnie tez zaczynaja przeszkadzac fiszbiny... chyba kupie zwykly bawelniany albo taki sportowy
AsiaJan86 ja tez sie boje kichac ze moze sie cos stac, nie wiem takie dziwne uczucie
 
Rennie na zgage w czasie ciazy mozna stosowac spokojnie.
a ja mam pytanie z innej beczki. dzis mialam troche chodzenia. lekarz, do mamy, zakupy. dla dziewczynek pracujacych pewnie to nic wielkiego ale ja jak siedze w domu to dla mnie to spore wyjscie. i tylko jak za duzo pochodzilam to od razu mialam klucie w brzuchu. jak troche pogniote brzuch, juz mnie kluje. zawsze chodzilam szybko a teraz musze wlec sie jak zołw bo znow sie zaczyna. i nie wiem czy to jest normalne czy raczej jest sie czego obawiac.
 
reklama
Do góry