reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

reklama
Na zaparcia jabłka, jogurty, ciemne pieczywo, buraczki - im więcej błonnika tym lepiej :tak: Ja mam w ogóle cyrk w tej materii bo albo 2 dni nic nie wystękam albo mam jedno rozwolnienie po drugim :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: do tego mam diabelską zgagę, już nie ma dnia by mnie rura nie paliła :baffled:
 
Jak mnie przypili mocno to Renni biorę, ale zanim sięgnę po tabletkę próbuję z colą lub czymś mlecznym. Często nawet po Renni nie przechodzi.
 
Ja przed ciążą nie miałam problemu z zaparciami a teraz to jest istny kosmos. Bardzo rzadko chodzę na posiedzenie-najwyżej siusiu.
Kurde chyba pójdę od dziś spać do moich sióstr do pokoju. Nie mogę znaleźć sobie miejsca w jednym łóżku z Dawidem. Koszmar. Cała noc stękał, kwiczał coś, pił wodę a nigdy tak nie robi i przewala się z boku na bok waląc mnie po brzuchu a ona nie jest malutki-wzrost 188 i waga 94 także troszkę mnie drażni. Może do rozwiązania się rozstaniemy na łóżka. Tylko jak dostane kurczy łydek to kto mi wygnie stopę? Na pewno nie żadna sióstr.
 
cola dobra na wszystko ;-)

asia - rozstanie lozkowe to jest jakies wyjscie, moj sie wyniosl do salonu bo stwierdzil ze nie bedzie spal glowa w dol, dla mnie to wygoda, bo mamy szerokie lozko i polowe mam teraz zawalona ksiazkami i innymi zabawkami, ale szczerze mowiac wolalam jak spal ze mna, bo zawsze to milo sie przytulic przed snem...
 
czesc kobitki!
ja mam od 3 dni taki dziwny ból. :crazy:
Jak np wstaje z lewej strony bardzo nisko przechodzi od podbrzusza przez kość łonową ( sorry za szczegóły,ale nie wiem jak to inaczej napisać).:crazy:

Jest to ból nagły i szybko mija,ale musze sie na ten moment sie zatrzymać, bo strasznie nieprzyjemny jest ten ból, taki jakby ciągnący, jakby mi cos tam miało urwać i po takim ataku jeszcze boli mi w dotyku to miejsce no i przez 2-3 godziny, jak nieuwaznie na lewa nogę stanę czy znów niefortunnie sie obrócę to łapie mnie taki podobny ból tylko lżejszy.:crazy:
Juluszka ja mam coś podobnego chyba, czuje taki ból promieniujący do kości łonowej ale w dotyku mnie nic nie boli, moze masz mocniejsze te bóle.
Mi lekarz przy gorączce powiedział, ze APAP po jednej tabletce 3x dziennie można. Także jak masz bólem głowy się bardzo męczyć to jedną tabletkę jak najbardziej, ból tez nie jest za dobry dla dzidzi:tak:

Zatwardzenia miałam na początku ciąży i zupa buraczkowa była zbawieniem dla mnie. W ogóle w pierwszym trymestrze miałam więcej dolegliwości i akurat u mnie to się sprawdza, drugi trymestr dużo lepszy jest:-):-) teraz zgaga, ale czasem Rennie wezmę i pomaga.
Gabiaz, koniecznie zwolnij, ja też taka szybka byłam i jak na mieście mnie ból w dole podbrzusza złapał tak teraz tylko wolne spacerki, wystraszyłam się, nie ma co ryzykować bo i po co.
 
do tego mam diabelską zgagę, już nie ma dnia by mnie rura nie paliła :baffled:

Jak mnie przypili mocno to Renni biorę, ale zanim sięgnę po tabletkę próbuję z colą lub czymś mlecznym. Często nawet po Renni nie przechodzi.


Ja mam to samo. Zgaga codziennie i to na maxa!!!!:angry::wściekła/y::angry:
Z tym, że u mnie jeszcze woda czasami pomaga.... Ale czasami wypijam jej z 1,5 litra w małych łyczkach....:confused2:
Coli nie lubię to nie pije :-:)zawstydzona/y:


Może do rozwiązania się rozstaniemy na łóżka. Tylko jak dostane kurczy łydek to kto mi wygnie stopę? Na pewno nie żadna sióstr.

He he .... Asia a nie zatęsknisz szybciej niż Ci się wydaje....;-):tak::-D:-D
I wzbogać w końcu ten swój organizm jakimś magnezem i potasem.... Bo częste skurcze nie są aż tak bardzo wskazane w ciąży!!!!:no:
 
reklama
Do góry