reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe objawy ;)

reklama
A myślałam że tylko mój Tymon taki strachliwy..zawsze jak M przystawia reke to następuje ciszaaaa...;)

Ja sie troszkę od wczoraj martwie bo Tymon sie mniej rusza..niby stuka ale tak niemrawo i malo...dobrze ze jutro usg;)
 
Coraz mniej miejsca mają te nasze dzieciaczki i dlatego :) moja od początku jest bardzo spokojna, a teraz tylko nóżkę wypycha czasem kopora zasadzi, ale to normalne :)
 
mnie też już czasem boli jak malutki się tak kręci, ale na szczęście tatusiowi pokazuje ile ma siły, lubię te chwile, jak wieczorem sobie leżymy i mąż puka w brzuszek, a mały mu odkopuje:-D
z gorszych objawów to dziś znowu w nocy zgaga, aż mi się wymiotować chciało, godzinę nad muszlą siedziałam, ale nic, jakoś zasnęłam, ale co chwilę się budziłam ze zgagą,dziś jakaś taka słaba się czuję, i zdołowana, ryczeć mi się chcę, nie wiem co mnie napadło :zawstydzona/y:
 
juliana, mi wczoraj jak na wieczór wsadził chyba nogę pod żebro to aż ciężko mi było oddychać...

tamtusia, mnie też męczy zgaga... kupiłam gaviscon w aptece, trochę pomaga (nienawidzę tej cholery!)
 
Malinka, jak łykam Rennie, niestety już nie pomaga. Od piątku praktycznie non stop mam taką zgagę, że aż mnie bierze na wymioty :baffled: Do tego kolejne dwie "atrakcje" od kilku dni - od czasu do czasu nasuwa mnie dół kręgosłupa po prawej stronie (w książce wyczytałam, że może to dlatego, że mała się tak układa, że jakiś tam nerw uciska), do tego mam jakieś takie dziwne tiki w nogach - ni to skurcze, ni to coś, szczególnie w prawej i przede wszystkim wieczorami. Chyba pogadam jutro z ginką o magnezie, może to pomoże...
 
Kolejne dokuczliwe skurcze ze mną, dopadły mnie u teściówy :( Wzięłam nospę, brzuchol twardy. Najbardziej martwi mnie fakt, że miałam dużą ilość śluzu dziś i to nie to, co miałam dotychczas białawe, ale taki przezroczysty kurde glut spory :( Aaaa nie wiem co ze sobą robić, chodzić, siedzieć, leżeć.
 
reklama
O jacie bandyta moze by sie tak upewnic co ??? Swoja droga nie mam pojecia nawet jak wyglada ten czop sluzowy ale moze warto pojechac na ip bo czemu takie dokucZliwe te skurcZe
 
Do góry