reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

reklama
Arteof ja również miałam tak wczoraj, dziś na razie jest ok...ale myślę, że dużo już myślimy o porodzie i to po prostu z nerwów:):-)
 
eh juz nie wiem sama ale dzis jest ok... poczytalam tylko ze ponoc organizm przed porodem czesto sie tak oczyszcza..

eh.....stresik jest coraz wiekszy to pewne :p
 
Hej. Dawno nic nie pisałam ale Was podczytuje. Piszę z prośbą o pomoc. Zaatakowało mi zatoki. Przez tydzień brałam gripex ale nic nie pomógł. Mam ropny katar i od przedwczoraj ból głowy. Jest 4 nad ranem a ja nie śpię bo tak mnie boli cała lewa strona twarzy. Zęby aż mnie rwą. Nie wiem jak wytrzymam do wtorku do wizyty u lekarza. Macie jakieś domowe sposoby na złagodzenie bólu?
 
malutka, wg mnie nie powinnaś brać gripexu. A z domowych sposobów to inhalacje i płukanie zatok. Płukanie jest chyba najlepsze i najmniej przyjemne, a jak to robić to znajdziesz w necie
 
Oregano, gripex brałam bo ginekolog mi doradził że teraz w tym tyg ciąży już można. Byłam na pogotowiu ale nic konkretnego mi nie dał. Nie chciał dać antybiotyku. Jakbym nie była w ciąży to owszem. Głowa mi pęka jak przy migrenie w dodatku cała lewa strona twarzy jakbym od kogoś dostała a zęby to już w ogóle masakra. Dzięki za rady.
 
Malutka ja Cie rozumiem, bo tez pol zywa jestem, chroba i mnie dopadla. Niestety z zatokami nie pomoge bo nigdy z nimi problemu nie mialam. Jedz na pogotowie jeszcze raz i nie daj im spokoju poki nie zapisza czegos porzadnego.
 
reklama
Hej Kochane!!
Jak tam sapomoczucie w tych ostatnich tygodniach??? Dajecie jakoś radę/ Mi najbardziej dokucza wolno lecący czas :p I tak jak Arteofbeauty częste wizyty w toalecie.. tak jak całą ciążę miałam straszne zaparcia tak teraz jest zupełnie inaczej !! Organizm wie co robi ;) pozdrawiam serdecznie !!:-)
 
Do góry