reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

reklama
Ananaska a no właśnie pamiętałam, że się przeprowadziłaś, ale nie pamiętałam gdzie. Tj świtał mi Ursus (ale to może wcześniej mieszkałaś tam? :) ) a w ogóle patrzę na nasze suwczaki i są "łeb w łeb" :)
 
od kilku dni czuje jakby napinał mi sie brzuch na gorze na poczatku myslalam ze to maluszek jak sie wygina i mnie uciska ale czytalam o skurczach przepowiadajacych? Braxtona-Hicksa ?macie jakies doswiadczenia w tym temacie??

 
polozna w szkole rodzenia mowila ze to normalne jesli nie ma innych towarzyszacych objawow to macica cwiczy ale jednak jakos mnie to niepokoi. zobaczymy co lekarz powie.
 
Ja mam non stop co kilka minut dosłownie czasem okropnie bolą ... w sobotę byłam na ip , odesłali mnie do domu po ktg ... miałam rozwarcie na palec , ale poleżałam 3 dni po rozwarciu ani śladu , a szyja długa mimo tych twardnień ... ale jak cię to martwi to podjedź na ktg to będziesz wiedziała :tak:
 
reklama
no to i ja zaczynam sie stresować..37tydz - caly dzien wszystko ok i zaczelo sie jakie mega czeste wypróżnianie - juz kilka razy tego wieczoru.

Siedze i czytam co to znaczy dla mnie bo sie martwie..oczywiscie juz po swojemu dedukuje sobie ze ponoc pierwsze bole porodowe sa jak przy okresie - mnie jak mialam okres zaczynalo bolec troche ale wlasnie pojawialo sie czeste wyproznianie zawsze no i sie waham czy cos sie dzieje czy nie...

awaryjnie depilacje wykonalam ale spac nie ide bo mam stresa :/
 
Do góry