reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

koriander ja wlasnie mam od jakiegos czasu ,o myciu zebow to ´nawet nie wspomne ale to mnie rwie odrazu :baffled: Co do tych mdlosci tez wydaje mi sie,ze przez ucisk wlasnie i czesto sa jak sie najem wiec staram sie male porcyjki pochlaniac i wtedy jest troszke lepiej...stoi mi w gardle wrrrrrrrrrrrrr
A wiecie teraz do picia to mi najlepiej woda wchodzi jak nigdy nie lubialam to normalnie najlepsza jest.U nas kranowe pije bez obaw bo dobra jest ale w Pl pilam przegotowana albo niegazowana mineralna.Moge jej wypic hektolitry.
 
reklama
koriander - myślę podobnie, że dzidzia uciska i stąd te wymioty. Ja nie wymiotuje, ale czesto czuje jak mi sie odbija i własnie taki odruch wymiotny mam.. Najczesciej po słodkim :/
 
o kurcze, to ja myslalam ze cos ze mna nie tak ze 3 trymestrze odczuwam odruch wymiotny..heh kilka razy tak mialam ze kaszlalam i niewiele brakowalo zebym zwymiotowala ! albo jak patrze na kielbase to mam ochote leciec do ubikacji ... no i to mycie zebow tez..do tego krwawia dziasla i trche krwi z nosa sie leje przy siąkaniu w chustke..
 
vici witaj w klubie odnośnie mycia zębów..:wściekła/y: ja od samego początku mam z tym problem i dentystka zasugerowała zmianę pasty i myje tylko elmexem zielonym bo łagodny "smak i zapach" ma;-) i tez staram się małe porcje jesć bo faktycznie odruch wymiotny jest..
 
no to nic tylko odliczac jeszcze te dwa miesiące ...brrrr
wczoraj jak mi cos zasmierdziało na ulicy to ledwo do domu dobiegłam :errr: Ale zauważyłam ze mdli mnie głównie jak jestem głodna. No i po słodkim też mi niedobrze, ale bardziej zgagowo :baffled:
 
reklama
AIA dzięki za namiary na wodę, może ją znajdę u nas.

Ja ostatnio dużo piję z tabletek biorę tylko: witaminy+dha, Tardyferon (żelazo), Cyclo3Fort (przeciw zatrzymaniu wody w organizmie), no i magne B6 (hurtowo, bo inaczej miałam nawet 6 skurczy pod rząd w środku nocy) nic więcej nie biorę i tak jest tego dużo, ale konieczne.

ANANASEK biedna jesteś, jeszcze trochę nam zostało, oby tylko szczęśliwie dzieciątka donosić, a resztę musimy jakoś przecierpieć nic więcej nie zrobimy.
 
Do góry