reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

reklama
Pauletta ja nie pomoge, nie miala cukrzycy ciazowej.

Dziewczyny a jak wasze plecy? U mnie z tym mega ciezko. Ja mam generalnie juz problemy z kregoslupem od pracy (bardzo duzo dzwigania) a teraz w ciazy to kregoslup mnie wykancza, szczegolnie pod wieczor, ale rano zanim rozchodze to tez czuje. No i w dzien jak za dlugo siedze to teraz sie kregoslup odzywa, zupelnie sobie z tym nie radze.
 
Pauletta, lekarz Ci powie co i jak, nie martw się zawczasu, ale idź do lekarza na pewno, bo nawet lekkie przekroczenie MOŻE wskazywać na cukrzycę.

Pieknaszyszynia, ja piję wodę i łykam magnez - i generalnie dla mnie ten zestaw jest najlepszy:-) od początku ciąży miałam JEDEN skurcz łydek.

ja mam wszystkie objawy tego całego zespołu niespokojnych nóg. zwariować idzie momentami, normalnie nie wysiedzę ani nie wyleżę w jednym miejscu. na leżąco to jeszcze jako tako pomaga mi poduszka w kształcie C, ale na siedząco to żadne podkładki nie dają rady ani nic:/ maaaasakra:/
 
te nasze dolegliwości..ja wczoraj wysiedziałam na warsztatach Mamo to ja 3,5h i już mnie pupa bolala o siedzenia a potem jeszcze z meżem byłam do 24:00 w hotelu i nadzorowałam budowe ścianki na targi i wymyśliłam że w nagrode bedzie Mc Donald i lody - podjeżdżamy a Pan mowi ,że w nocy lodow nie podają !!!
Byłam tak zła a maż kochany chcial mnie zabrać gdzies indziej ale już mi się odechciało :(

A w nocy może z powodu ilości wrażeń, może zmęczenie - miałam pierwszy raz skurcze..dwa ..jeden za drugim.

Odczucia - trwające kilkadziesiąt sekund a intensywność bólu jak przy okresie ale razy 5 ale do przeżycia tyle ,że aż się obudziłam...

nie wiem jak Wy ale ja już bym chciała urodzić :) ,że spotkać się z dzieckiem to jedno ale może będę jedyną wyrodną mama na forum ale mam dość już kopania w brzuchu, mam dość podnoszenia się z łóżka jak wieloryb, mam dość opuchniętych nóg które wyglądają jak parówki.

no to tyle narzekania od rana :) bo popijam herbatke i jem 3bita od męża :p
 
hehe Aero pod koniec ciazy to juz chyba wszystkie bysmy chcialy miec dziecko po drugiej stronie :-) Jeszcze kilka tygodni i bedziemy wspominac dobre czasy kiedy w domu bylo cichutko i mozna bylo poelzec na kanapie :-)



Dziewczyny czy wam tez sie zgaga pogorszyla? Ja od 3 dni mam wieczorami takie jazdy, ze az czekam az mi uszami kwas sie wyleje :eek::baffled: Zaczelam lykac Rennie ale pomaga tylko na chwile :crazy:
 
reklama
Dziewczyny wspolczuje dolegliwosci,ja nadal tylko nieraz mam mdlosci i to tyle.Nie wspominam o napinaniu brzucha czy pieczeniu blizny po cc bo to norma :eek: Coraz cizej jest wstawac,buty wiazac to juz niezle wyzwanie jak nie ma schodow w poblizu a wizyty w toalecie to zasluga Raphaela ...
 
Do góry