reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

Ok :-) wreszcie naładowałam aparat,więc pochwalę się Wam moim brzuszkiem :-):-) 11 tydz.jpg
 
reklama
A biuścik taki większy został wam po ciąży ? :-)

Mój też zmalał do 75A-MASAKRA!!!!!:wściekła/y: teraz znowu urosły i mogłyby takie zostać strach pomyśleć co będzie jak przestanę karmić:szok:chyba operacja plastyczna:-D
taycia-śliczny brzusio -już widać,że ktoś wynajął w Twoim brzuszku M1 :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam Was wszystkie :-)
Po kilku tygodniach odważyłam się w końcu tu u Was napisać. Śledzę w miarę możliwości wszystkie wątki sierpniówek, ale przyznam, że jesteście takie aktywne, że nie nadążam ogarnąć wszystkiego ;-)
Ale Wasze śliczne ciążowe brzuszki śledzę bardzo uważnie, bo bardzo jestem ciekawa jak innym wakacyjnym mamą rosną:-)
Jestem dzisiaj w 14tygodniu i 3 dniu dniu ciąży i pozwolę sobie, że też "ujawnie" mój brzuszek, w którym na 70%(jak powiedział lekarz) zamieszkuje dziewuszka :-)

SAM_2608.jpg
 
Petunia Witam kolejna brzuchatke i gratuluje fasolinki ;-)

Sliczny brzuszek..zreszta wszystkie brzuszki piekne i kazda z nas jest napewno ze swojego dumna :-)

Moj brzucholek tez gdzies tam wczesniej byl wstawiony,nastepne zdjecie wkleimy po naszym upragnionym USG czyli za jakis tydzien.

P.S. Mamuski tutaj faktycznie sa MEGA aktywne i sama dlugo je obserwowalam zanim cos tu wyklepalam.:-D
 
reklama
Petunia piękny brzuszek, też należysz do tych szczuplutkich którym piłeczka większa pewnie wyskoczy w 6 miesiącu dopiero. Witaj u nas i zapraszamy na inne fora!

Nadzieja czekamy na Twój :-)
 
Do góry