reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

reklama
to i ja sie chyba moge juz pochwalic brzusiem bo chyba zaczynamy rosnąc :)
12tc :)
celulit oczywiscie schowany eehehe
2exmqmv.jpg
 
Dziękuje dziewczyny za miłe słowa jak i przyjęcie:-)

Mam do Was pytanko: przed ciążą ważyłam ok 54-55 kg przy wzroście 174cm. 21 stycznia u mojego ginekologa ważyłam już prawie 59kg- byłam w szoku że tak szybko przybrałam na wadzę(tym bardziej, że nie było tego po mnie widać), więc sprawdziłam w domu i faktycznie ważyłam 59kg. Dziś po grubo ponad 2tygodniach ważę tyle samo. Czy sądzicie, że to normalne, że moja waga stanęła w miejscu, bo powiem szczerze, że troszkę się niepokoje... :-(
 
Petunia mi jakos 2 tygodnie temu wskoczylo 2,3 kg i narazie stoi w miejscu,nic nie schodzi i nic nie wzrasta..ale wydaje mi sie,ze raczej wszystko jest ok :-) i moze lada dzien cos sie ruszy ..

Marzenixx superasny brzucholek..i taki okraglutki juz jak na 12 tc.;-) chociaz moj podobny, a cellulitem sie nie przejmujemy:rofl2:
 
Marzenixx mam podobny :-) tylko że u mnie zaczął się właśnie 15 tydzień i trochę się niepokoję że tak powoli rośnie. Właściwie wcale nie zauważam żeby się powiększał... Na wadze wskazówka nic nie drgnęła a nawet jest mniej niż zanim zaszłam w ciążę. Czy ktoś też tak ma? Moja mama mówi że u niej ciążę było widać dopiero w 6 miesiącu, może u mnie będzie podobnie. Bo narazie nikt nie widzi mojego brzuszka.
 

Załączniki

  • f2w33e3k08f2nw5d.png
    f2w33e3k08f2nw5d.png
    6,2 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
GABICZEK nie przejmj się ja jestem w 22 tyg i dopiero teraz brzuszek mi wyskoczył a i tak się wszyscy śmieją że mam urojoną:-D...przytyłam 2,5 kg kg ale lekarz mi powiedział że dziecko jest bardzo duże więc spoko...przynajmniej itensywniej odczuwam ruchy:-D

IMAG0120.jpg
 
GABICZEK a to jest twoja pierwsza ciąża????? bo moja druga więc ci powiem że szybciej odczuwałąm ruchy o miesiąc
 
reklama
Do góry