reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

Blackberry- to dobrze. Przynajmniej nie powinnaś mieć problemów z karmieniem.
Ja mam małe piersi. Urosły mi jedynie troszeczke jak narazie... zaczyna sie powoli martwić ze bede miala problemy z laktacją.
 
reklama
Coś ty Anna, rozmiar nie ma tu najmniejszego znaczenia. Ja raczej mam sportowy biuscik,no teraz urósł,ale to nie ma znaczenia,po karmieniu znowu wroci do swoich mini rozmiarów;-). Ale słowo,że rozmiar nie ma wpływu na produkcje mleczka. Mleczko produkujesz w głowie,nie w piersiach. Właśnie czasem jak za duze są to dziecko moze miec problem z uchwyceniem,ale to tez na początku,potem wszystko sie do siebie dopasowuje,ty do dziecka,diecko do ciebie:). Spokooojnie.
No co innego jak są wklęsłe brodawki,to ponoc z tym troche wiecej roboty,ale tez sie da! trzeba tylko chcieć:)
 
Blackberry- to dobrze. Przynajmniej nie powinnaś mieć problemów z karmieniem.
Ja mam małe piersi. Urosły mi jedynie troszeczke jak narazie... zaczyna sie powoli martwić ze bede miala problemy z laktacją.
anna2101-tak jaknapisała natt wielkość biustu nie ma nic do rzeczy,znam to z autopsi:-) 12 lat temu przed zajściem w ciąże z Wiką miałam biuścik 75B po porodzie 75C-D tak mi urosłyod pokarmu I MIAŁAM TYLE MLECZKA ,ŻE MOGŁAM WYKARMIĆ CAŁY ODDZIAŁ NOWORODKÓW :-)
 
A biuścik taki większy został wam po ciąży ? :-)
Niestety mi zmalał jeszcze
ranting.gif
 
Ale z tego co wiem, to większość biustów po karmieniu wraca do starych rozmiarów...a szkoda...mój mąż byłby bardzo zadowolony jakby to trwało i trwało ;-)
 
Tonya mój K mówi, że woli małe biusty, ale w sumie co ma mówić jak mam wklęsłe AA :-(
 
reklama
Oli mój to zawsze mówił, ze mam idealny biust (przed ciążą miseczka C, więc mały nie jest), ale teraz jak mam D to wpada w taki zachwyt, ze dopiero się wydało, że kocha większe ;)

Maggie rozbawił mnie ten Twój facet :)
 
Do góry