reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

Gabiczek-ja w pierwszej ciąży z moja Wiką to do 3 mieś. to schudłam dopiero póżniej troszkę przytyłam w sumie 10 kilo a brzuszek miałam taki mały ,że jak przyjechałam na porodówkę to położna sie mnie pyta o co chodzi? a ja ,że wody mi odeszły i rodze a ona a w którym ty jesteś miesiącu? i patrzy na brzuch a ja ,że w 9:-D.Teraz jestem w 15 tyg i 4 dniu i przytyłam 1 kilo a drugi tearz przez tydzień:szok:,ale dalej jestem chudzina,tyle ,że brzuszek spory większy niż w 1 ciąży,ale nic się nie martw każda ciąża jest inna.Brzuszek jeszcze ci wyskoczy.
 
reklama
pierwsza :tak: dobrze że mam zdjęcie usg bo sama nie mogę uwierzyć że ktoś tam siedzi w tym brzuchu


.
f2w33e3k08f2nw5d.png
 
Ostatnia edycja:
malinowa_ dziękuje, trochę mnie uspokoiłaś. To moja pierwsza ciąża i ciągle się wszystkim przejmuje czy wszystko jest dobrze.
Ale jak teraz czytam, to widzę, że nie tylko ja nie mogę się doczekać brzuszka i pierwszych ruchów- chodź muszę przyznać, że czasami wydaje mi się, że coś czuje, ale to na pewno nie dzidzia tylko moje pragnienie, żeby w końcu ją poczuć ;-)
I też się zastanawiam, gdzie ta moja kruszyna się mieści bo brzucha można powiedzieć w ogóle nie widać, chodź ja widzę, że troszkę się zaokrąglił, tylko nikt poza mną tego nie dostrzega ;-)
Ale nie przejmujmy się dziewczyny, ten stan nie będzie trwał w nieskończoność i prędzej czy później będziemy je dumnie prezentować :-)
 
Petunia moja tez pierwsza poza tym jestem dosc mloda przyszla mama i tez wieloma rzeczami sie przejmuje,czesto mi sie wydaje,ze moze cos jest nie tak..ale z naszymi brzuszkami napewno jak najbardziej wszystko jest wporzadku:-)

z kruszynkami tym bardziej..i tak jak napisalas napewno niedlugo bedziemy tu prezentowaly juz swoje pieknie okraglutkie brzucholki:-p
 
P1030765 (2).jpg ja nie mam problemu ze nie widac :) wygladam jak w 6 mesiacu i strach sie bac co bedze dalej. Nie ubranego nie pokaze bo popękany jest od poprzedniej ciazy.
 
malinowa_ nie wiem ile masz wiosen ;-), ale sądzę, że też zaliczam się miana przyszłej młodej mamy- w tym roku skończę 22lata. Cieszę się, że w końcu do Was się przyłączyłam, na pewno będzie mi raźniej :-)

EwaK i edyta.editt bardzo ładnie prezentują się Wam brzuszki :-)
 
Petunia no mi w tym roku 20 wiosna leci :-) ale sadze,ze spokojnie zaliczasz sie do grona tyh mlodziutkich przyszlych mam;-) napewno bedzie razniej i zawsze mozna sie poradzic tych bardziej doswiadczonych mamusiek ..
 
reklama
Do góry