reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

to przykre:) miałam nadzieje, że to prawda hehe;)
Ja mam jedno potwierdzenie tej tezy:) moja koleżanka urodziła teraz 13.12 i własnie ona nie przytyła ani grama:) chociaż jedna..
U mnie już 7kg;/
 
reklama
ja sie pochwale, bo schudlam, a dzidzius urosl za to :) i decyduje sie trzymac szpitalna diete do konca :tak:
poczatek mialam 46, w szczytowej fazie 57 , a teraz 53 :) - za to mniejsza pupa, szczuplejsze nogi, mniej w jelitach i pecherz zdrowy :) brzusio rosnie !

i tak wygladam po szpitalnej diecie :):

Pojedyncze, 2012.01.05 o 13:11.jpg
 
Ostatnia edycja:
Gochson czekamy! nie ma malych brzuszkow, wszystkie sa dopasowane do sylwetek mam ;-)
mnie w szpitalu rowniez wszyscy meczyli, ze mam za maly brzuch jak na 6 miesiac ...... tj wszyscy procz lekarzy/poloznych
 
Maniaa nie ma problemu! napisze Ci dokladnie co jadlam ! :D
sniadanie8-9.00 zupa mleczna z takimi wiorami (chyba platki owsiane) plus kromka chleba salata jajko
obiad 13.00 zupa warzywna, ziemniaczki salatka z gotowanego selera i marchewki (starte), filet rybny na parze
kolacja 17.00 3 kromki chlebka, troszke sera, kawalek pomidorka
a pozniej np mini golabek z ziemniaczkami i buraczkami w sosie pomidorowym, zupki skladajace sie z samych warzyw, duzo selera, marchwii, kaszy gryczanej, mieska gotowanego/duszonego, zero macznych produktow, stale godziny posilkow, salatki rybne - wszystko gotowane :) w miedzy czasie jadlam duzo jogurtow naturalnych , bananow, mango i mandarynek :)


edit: dodam , ze nie zjadalam calych obiadow - fakt, ze bylo to niezbyt smaczne momentami to szybko sie najadalam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry