reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

Kivinko ale ślicznie...ja przez nasze zalatanie nawet nie zdążyłam trzasnąć sobie żadnej fotki.

A co do wagi to po trzech dniach świąt mam plus 0,5 kg. Więc równe 63 kg mi właśnie stuknęły, co daje nam 4,5 kg na plusie. :-D
 
reklama
Kivinko- ślicznie!
Kasiagaw- 4,5 powiadasz.... u mnie już dyszka skoczyła....:wściekła/y:

Dziewczyny, ja smaruję oliwką z Rossmana, Gerberem i ostatnio podchoinkowym Pharmaceris... smaruję nieregularnie, bo pod tym względem jestem leniuch... Ale mnie nic nie swędzi, a pomimo dużego brzuszka mam wrażenie, że skóra nie jest zbyt napięta i sporo jeszcze się w niej zmieści :)
 
Ja smaruje regularnie i czasem czuję jakby mi miało skóre rozerwać. No i w Święta zauważyłam rozstępy na biuście. Oczywiście małego doła załapałam, bo niedość, że 12 kg na plus, brzuchol wielki, syfy na twarzy to jeszcze te rozstępy :no:
 
kivinko szczeka mi opadla- przepieknie wygladasz!!! a brzuszek przefantastyczny taki okraglaczek piekny :)i zadnych kg u Ciebie nie widac :-)
 
hahah dziewczynki dziekuje wam bardzo! Ale jak się zaczyna z wagą 55kg to wierzcie mi, że czuć różnicę kiedy waga pokazuje 68 :p
 
kivinko Kochana , ale najwazniesze ze nie widac :D ja zaczynalam z 46 a teraz mam 11 wiecej .... :) roznica no niestety bardzo bardzo widoczna dla otoczenia :-) ale w sumie i tak ciagle w lozku leze wiec co mi tam..... ;-)
 
a oto mój brzunio z 24.12 :)
 

Załączniki

  • agnes.jpg
    agnes.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry