reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

reklama
dziewczyny zaczynają Was już swędzieć brzuszki? I czy można się drapac?

Ostatnio miałam okropny sen. Stałam przed lustrem i wciągnęłam brzuch do płaskiego. Jak puściłam skóra zaczęła pękać i ogromne rozstępy się tworzyły brrr teraz sie zastanawiam czy drapanie nie zaszkodzi:)
 
g_agnes mnie swędział jakiś czas temu, ale starałam się nie drapać. Za to zmieniłam krem na mustele i od tej pory nie swędzi. Nie wiem, czy to przez ten balsam, ale na nim pisze, że łagodzi objawy swędzenia.
 
A ja jestem Kobitki na rossmanowym balsamie na rozstępy i jak posmaruje to nic a nic nie swędzi także polecam. Choć czasem zdarza mi się podrapać, ale wtedy balsam idzie w ruch i jest już ok.
 
reklama
Do góry