reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

reklama
martolinka to ja od wizyty do wizyty przytyłam 3kg czyli teraz to juz 5 kg na plusie. To podobnie mamy. A ile ważysz i ile masz wzrostu? Boję sie że ja też skończe z 20kg. Mimo, że się ograniczam ze słodyczami
 
kasia, ilonka sliczne brzusia

martolinka a to duzo? Ja w pierwszej ciazy tez przytylam 20kg przy wzroscie 174 i lekarze nic nie mowili;-)

a teraz sie zastanawiam czy ze mna wszystko ok, brzuszek taki maly, nie to zeby chciala wielki bo przynajmniej jeszcze moge malowac pazurki u stop, ale... patrzac na Wasze brzuszki...

 
Ostatnia edycja:
reklama
lelek pieknie wygladasz :)) widac, ze mamy tu same zgrabne laseczki, slicznie :* ciesz sie poki mozesz , mi juz plecy odpadaja od rosnacego brzucha i ogromnych cyckow :( a mam tylko 158 :(
ilonka wymiatasz , pieknie wygladasz :) a jaka zgrabna !

ja przy was dziewczyny w totalne kompleksy wpadam :szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry