reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

robaczek oj przestan :) widzialas uda beyonce ? wiecej wiary! :)z tego co widac jestes bardzo bardzo kobieca babeczka i tak trzymaj :*

a na pocieszenie ja mam ogromna pupe i grube krotki nozki :) i na pupie mase rozstepow mi sie porobilo :) bo przytylam UWAGA UWAGA od poczatku ciazy UWAGA UWAGA prawie 8 kg :D
 
reklama
reniuszek spoko ja się dziś zważyłam i do moich 8 dopisuje kolejny 1 :/ łącznie 9kg :( gałki oczne chyba też mi spuchły normalnie takie tempo że szok :szok::eek:
dodatkowo ja nie startuje z wagi piórkowej ale średnio hmmm przechodzonej ...
 
Ostatnia edycja:
Reniuszek
to idziemy równo z wagą, tylko że tym tempem to ja na końcu zaliczę trzycyfrówkę na wadze:zawstydzona/y:
Vilmaq

mam zamiar schudnąć ale wiem że to będzie mega trudne, do tego jak słyszę gdy mój mąż mówi że jeszcze będzie miał laskę za żone to jestem załamana, chyba tylko operacja zaszycia ust mi może pomóc
 
robaczek nie prawda, ja po ostatniej ciąży schudłam i te 25 kg. Da radę - mnóstwo wyrzeczeń i ruchu to prawda... ale jak się człowiek zaweźmie to da radę. I chyba najważniejsze to wiedzieć że w tydzień się tego nie zrobi. Ja już teraz mam taki przyrost że widzę że będę ważyć więcej jak poprzednio tym bardziej że zaczynałam teraz z wyższego o 7kg pułapu ... ale trudno... nawet lekarz mnie ostatnio opierdzielił że mogę tylko 15kg a ja już mam tyle na plusie... :/ ale dam rade koniec i kropa!!!!
 
Robaczek ale cudaśny brzuszek!!!!
Co do wagi to zobaczysz przy dwójce bedziesz mieć tyle roboty , że nie będziesz miała czasu zeby cokolwiek do ust włożyć;-)
 
Dziewczyny po urodzeniu dzidziusia schudniemy :) wiadomo, ze nie wolno tez przesadzac no, ale kazda kobieta indywidualnie przybiera na wadze !;P
 
Robaczek śliczny kobiecy okrągły brzuszek nawet nie wiecie jak mi się taki marzy! Zresztą kobieta z ciałkiem jest o wiele bardziej seksowniejsza.
Reniuszek rozstępy na pupie to nic:D Ja mam całe pośladki a piersi wyglądają już jakby ktoś je przeciął szpadą na 10 części..
A co do innych spraw.. Piersi nadal mi nie urosły!! Czy nawet w ciąży będe nosić tragiczną miseczke A?? aaaaaaaa :eek:
 
kiki20 jak to jest że piersi nie chcą rosnąć a rozstępy na nich są??:confused2: ja to się pocieszam że moje bardzo nie chcą rosnąć, to i chyba mnie tam rozstępy ominą...

Ja na razie rozstępów ciążowych brak (choć mam już na pupie te z czasów dojrzewania, ale podobno jedno z drugim ma niewiele wspólnego...). Ja przez 11 dni od ostatniej wizyty przytyłam 1 kg i wydaje mi się to dużo :-( na razie mam w sumie 3,8 kg do przodu więc chyba ok.
 
Kliki
ja akurat na piersi nie narzekam bo już zaczynam z C na D przechodzić, z Matim było podobnie w ciąży a jak karmiłam to dopiero miałam mega biust:szok: az ciężko mi było

dzięki dziewczyny, u mnie strasznie ciężko z silną wolą i będzie mi bardzo trudno schudnąć, po pierwszej ciąży niestety mi się to nie udało przez 2 lata i tę ciążę zaczęłam z 10kg nadwagą...
mam nadzieję że naprawdę stworzymy tu grupę wsparcia i z Waszą pomocą mi się uda uzyskać prawidłowa wagę ciała:-)
 
reklama
Do góry