reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
dmuchawiec fajny brzuszek:)moim zdaniem dobrze ze tylko 11 kg przytylas i to raczej nie byla Twoja wina ze corcia byla mala

i ja przytylam kg myslalam ze bedzie wiecej ale naszczescie narazie tylko 1kg jest:)
 
Lekarze nie znaja przyczyny niskiej wagi Zosi. To raczej moje domniemania:sorry:. Bardzo mi zalezało, zeby duzo nie przytyc, nie jadłam wcale słodyczy i potem po porodzie robiłam sobie wyrzuty, choc wiem, ze pewnie nie ma zwiazku. Ale, moze gdybym tak bardzo nie dbała o ciazowa linie, dałabym mojemu dziecku lepsze warunki. Bywa, ze objadajace sie wciazy mamy rodza małe grubaski:tak:. A moja żabka była taka maleńka:-(,po prostu połowa innych dzieci na oddziale. Na swiecie upały, a ona na podgrzewanym łózeczku musiała lezec przez pierwsze dwie doby, z dala od mamusi:-( w innej sali.
 
mysle ze to byla inna przyczytna to ze nie jadlas slodycz to na zdrowie dla was tylko nie obwiniaj siebie na szczescie z nia wszystko wporzadku i z druga fasolka tez bedzie dobrze:)
 
dmuchawiec brzuszek piekny!
mój synek też urodził się okruszkiem miał tylko 2800 a długi był przy tym, prawdziwy oświęcim:/ a jadłam w ciąży normalnie, przytyłam 14 kg. dopadło nie tylko zatrucie ciążowe, które wyjaśnia niską wagę, a i lekarze mówili, że młodsze mamcie rodzą mniejsze dzieciaczki. ja rodziłam mając 20 lat.

najważniejsze kochana, że córeczka nadrobiła i dogoniła rówieśników. mój ich szybko przegonił i jak się inni dowiadują, że ma 3 latka, to uwierzyć nie mogą, bo wygląda na konkretnego 4 latka:)
 
Moja ważyła tylko 2150g i miała 48cm długości. Ja nie miałam zatrucia, nie chorowałam w ciązy, nie paliłam. Za to zdrowo się odzywiałam, duzo się ruszałam (uczyłam w-f-u), gimnastykowałam, pływałam. Miałam 26lat w chwili porodu, wiec raczej nie zaliczam sie do tych młodziutkich:-D Wiec niewiadomo skąd ta niska waga. Ale macie racje, najwazniejsze, że Zosia jest zdrowa i wesoła:tak:
 
Z tym tyciem a wagą dziecka , to ma wspolnego tyle co nic.Moja siostra przytyła w ciąży 8,5 kg, a synusia urodziła 3,400, a moja koleznak ktora przytyla 35 kg urodzila coreczke 2680. Więc chyba nie tyle wazne jest ile sie przytyje , co zdowe odżywianie.

Ja w pierwszej ciązy przytylam 13kg Ola wazyła 3980.

edytowałam bo Maję o kilo pogrubilam2680
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja ważyła tylko 2150g i miała 48cm długości. Ja nie miałam zatrucia, nie chorowałam w ciązy, nie paliłam. Za to zdrowo się odzywiałam, duzo się ruszałam (uczyłam w-f-u), gimnastykowałam, pływałam. Miałam 26lat w chwili porodu, wiec raczej nie zaliczam sie do tych młodziutkich:-D Wiec niewiadomo skąd ta niska waga. Ale macie racje, najwazniejsze, że Zosia jest zdrowa i wesoła:tak:
Ja w pierwszej ciązy przytyłam 7 kg, miałam 24 lata a syn urodził się 3200 więc raczej twoja masa ciała i jej przyrost nie miał wpływu na masę urodzeniową córci. Widac taka jej uroda była
 
Do góry